Hakkımda

Kadınları etkileme serüvenine atılmam bundan yıllar önce başladı. Daha dünmüş gibi gözümün önüne gelir sürekli. O platonik aşkların içinde kaybolduğum, cesaret toplayıp da zar zor hoşlandığım bir kıza açılıp da reddedilip gecelerce ağladığım günler dün gibi gözlerimin önünde. Belki de şu anda bu durumda olan sensin belki hayata lanet ediyorsun belki de gerçekten ciddi bir yardıma ihtiyacın olduğu için buradasın. Eğer hoşlandığın kızı etkileme konusunda gerçekten yüreğinin en derinliklerinden gelerek başarılı olmak istiyorsan sana şunu garanti edebilirim ki internet üzerinde gelebileceğin en iyi yerdesin ve karşında senin yaşadığın o dayanılmaz aşk acılarını en derinden yaşamış bir adam var bu nedenle kendini oldukça rahat hissedebilirsin.

Ama ben tüm bu acılara rağmen yılmadım, ağlayıp sızlanmayı bıraktım ve kendimi geliştirmeye başladım. Bu gelişim sadece kadınlarla konuşma konusunda olmadı. Yabancı dil öğrendim, 100lerce kitap okudum, beden dili ve karizma seminerlerine katıldım, maket uçak ve gemi yapımı üzerine ustalaştım ve bizi en çok ilgilendiren konuda yani kadınları etkileme konusunda kendimi her gün bir adım daha öteye taşıdım ve ulaşmak istediğim noktaya ulaştım. Artık kadınları nasıl etkilerim? diye düşünmüyorum, konuştuğum bir kadın benden etkilenecek mi? diye kafamda bir soru işareti belirmiyor çünkü biliyorum ki etkilenecek.

Özgüvenim zirvede ve kendimi başaramayacağım hiç bir şey yokmuş gibi hissediyorum kısacası dünyanın merkezinde ben varmışım gibi kabul ediyorum ve kendime inanılmaz derecede değer veriyor ve saygı duyuyorum. Sürekli güzel kızlar tarafında bir yerlere davet ediliyorum, güzel kızlarla dolu bir masaya oturduğumuzda herkesin dikkat kesildiği ve dinlemek istediği adam oluyorum. Kızlar sürekli benim yanımda olmak istiyor onları terslememe rağmen sürekli bana yaklaşmaya çalışıyor ve onları ne kadar uzaklaştırmak istesem de peşimden ayrılmıyorlar. Hele ki gerçekten hoşlandığım bir kız olduğunda işte esas potansiyelimi o zaman gösteriyorum ve kıza hayatı boyunca asla unutamayacağı maceralar yaşatıyorum.

Bunları sana neden anlattım? Çünkü sen de bunları yapabilirsin, ben yaptım sen de başarabilirsin bunun farkına varmanı ve kendine güvenmeye başlamanı istiyorum.  Amacım kendimi övmek falan değil sonuçta burada kendimi anlatmak bana bir şey kazandırmaz ama şunu bilmelisin ki bunlar gerçekler… Belki sana şu anda çok uzak görünebilirler ama güven bana sen de bu konuma ulaşabilirsin ve kendini inanılmaz bir şekilde geliştirip yukarıda anlattığım gibi mükemmel bir hayat yaşamaya başlayabilirsin. Sadece birazcık yardıma, bir yol göstericiye ihtiyacın var. Bu rehber görevini de ben üstleneceğim. Sana başarıya ulaşman için en kısa yolu göstereceğim. Bana güven, yazdıklarımı dikkatlice oku, tavsiyelerime harfi harfine uy, GERİSİNE KARIŞMA SADECE HAYATINDAKİ MÜKEMMEL DEĞİŞİMİN KEYFİNİ ÇIKAR…