Kadınları Etkileyen Flört Teknikleri

Kadınları Etkilemek için Flört Teknikleri

Kadınları etkilemek için flört tekniklerini öğrendiğinde her şey filmlerdeki kadar kolay olabilir. Çünkü flört etmeyi öğrendiğinde etkilemek istediğin kadının seninle ilgilenip ilgilenmediğini bir bakışta anlayabilirsin.

kadinlari-etkilemek-ve-flort

Bir kadına doğru kararlı adımlarla yürümek, tanışmak ve sohbete başlamak neden bu kadar zor ki? Halbuki filmlerde ne kadar kolay gözüküyor. Film sahnelerini düşündüğünde olay son derece basit. Erkek kadına yaklaşır, bir iki kelime eder ve bağlantı kurulmuştur. Film sahnelerinde kolayca kurulan bu bağlantıyı günlük yaşamda erkeklerin kuramamasının en büyük sebebi “Red Edilme” korkusudur. Ya red ederse ? sorusu kafaları sürekli kurcalar. Aslında bakarsan bu endişe takıntılı erkeklere uyan bir düşünce modeli. Hiç tanımadığın ve senin hakkında hiç bir fikri olmayan kadının seni red etmesi neden bu kadar utanç verici olsun ki? Neyse Red edilme konusunu Reddedilen Erken Olmanın 3 Nedeni yazımda kaleme almıştım. Ona bir göz atmanda fayda olabilir. Biz şimdi başarıya giden yola odaklanalım.

Başarı kelimesi ile ilişkiyi başlatmak ve devam ettirmek konularını kastediyorum. Endişelerini taşıdığın sürece, adım atman da pek mümkün gözükmüyor. Sana hemen bir soru sormak istiyorum. Kadının seni red edip, etmeyeceğini bilmek ister miydin? Ne güzel olur değil mi? Herhangi bir girişimde bulunmadan sihirli küreye bakar gibi sonucu önceden görebilmek. Hangi kadının seninle ilgilendiğini öğrenebilmek. Kulağa oldukça hoş geldiğini biliyorum.

Teknoloji ve bilim öylesine aşamalar kaydetti ki. Her alanda yeni araştırmalar yapılıyor, elde edilen veriler insanlığın hizmetine sunuluyor. Eminim bir gün birisi çıkıp akıllı telefonlar için uygulama geliştirecek. İlgilendiğin kadının resmini çektiğinde sana onun o andaki duygularını şak diye söyleyecek. Bildiğim kadarı ile şimdilik böyle uygulama mevcut değil. Ama sen bu potansiyele sahipsin. Gözlerin, kulakların ve beynin var. Onları kullanabilirsin. Zaten kullanman da gerekiyor. Günümüz modern kadınları seçicidir. İlk tanışmada ikinci şans olayına da pek inanmazlar. Kendine güvenen alfa erkekler tercih edilir. Hele hele “Seni bir yerden tanıyor muyum?”, “Yanındaki sandalye boş mu?” gibi cümleler hiç işe yaramıyor. Ekşide bununla ilgili güzel cevaplar var.

– Seni bir yerden tanıyor muyum?

– Evet ve bir daha oraya asla gitmedim…

 

Flört Teknikleri

Madem devir değişiyor, kadınlar da değişiyor o zaman senin de kendini değiştirip geliştirmen lazım. Flört oyununun kurallarına hakim olmalı ve kendini hazırlamalısın. İlk olarak kendin ol, olmadığın birisi gibi gözükmeye çalışma. Kadınlar güçlü alıcılara sahiptir, sendeki uyumsuz davranışları hemen sezerler. Örnek aldığın birisi olabilir ama onun gibi davranmak, kopya etmek seni yok ederken aslını yaşatır.

Etkili Flört Rehberi kitabı

Giyim, kuşam ve aksesuar olayları önemlidir. Gidip te en pahalı kıyafetleri alman gerekmiyor. Sadece giydiklerinin uyumlu olmasına dikkat et. Abartı bir örnek vererek gözünde canlandırmana yardımcı olmak istiyorum. Smokin üzerine HipHop model şapka takmış gibi dolaşma, erkeklerin uyumsuzluğu anlaması için bu kadar bariz örnekler gerekirken kadınlar çok daha ufak detaylardan bunu yakalayabilirler.

“Seviyorsan hayır deme… Gözler kalbin aynasıdır… Yalan nedir bilmez onlar… Siyah mavi yeşil olsun, aşkı inkar etmez onlar…” Eğer bunun sadece bir şarkı sözü olduğunu düşünüyorsan gözden geçirmen gereken çok şey var demektir. Çünkü kadınların bakışları ve vücut hareketleri düşündüklerini ve hissettiklerini aynen yansıtır. “Onlar tersini söylese bile…”. Evet sözler başka şeyler ifade ediyor olsa bile gerçekleri “kadınları okuyarak” anlayabilirsin.

Hani az önce cep telefonu uygulamasından bahsetmiştim. Teknolojik olarak mümkün değil ama erkek olarak sen bunu tespit edebilirsin. Kadının hareketlerine bakarak sana olan ilgisini tespit edebilirsin.

Etkili Flört Rehberi

Etkili flört rehberi isimli kitap 200’e yakın resimli anlatım ile kadınların flört hareketlerini incelemiş. Kadınları etkilemek için kullanman gereken flört tekniklerini tek tek göstermiş. Yapman gereken sadece kadınları okumak ve zamanını boşa harcamamak. Red edilme korkusu olmadan ilişki kurabilme ve kadınlarla tanışmak. Şimdi de zamanını boşa harcama etkili flört rehberini indir, okumaya başla.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir