İlk Buluşmada Nasıl Konuşulur?

İlk Buluşmada Nasıl Konuşulur?

İlk buluşmada Nasıl Konuşulur? Bu sorunun cevabını  merak ediyor olman benim için güzel haber. Çünkü; anladığım kadarıyla ilk buluşmada kadınları etkilemenin ne kadar önemli olduğunu biliyorsun. Benim de senin için güzel bir haberim var. Birazdan sana bazı tavsiyeler vereceğim. Ama esas güzel haber bu değil. Esas güzel haber, sanal ya da gerçek ortamda kadınları ilk buluşmada nasıl etkileyeceğini ve ilişkinin devamında bu etkini nasıl koruyacağını anlatan bir kılavuz var. Kılavuz sayesinde ne söyleyeceğini kelimesi kelimesine bileceksin. Biraz daha sabretmeni istiyorum, bu arada ben sana ufak ama önemli tavsiyelerde bulunmak istiyorum. Yazının ilerleyen bölümlerinde sana bu kılavuzdan etraflıca bahsedeceğim.

İlk Buluşmada Etkili ve Akıcı Konuşmak

ilk buluşma ve kadınları etkilemekEğer ilk buluşmada sohbeti etkili, canlı ve akıcı tutamazsan kadınlar için cazibe merkezi olamazsın. Doğuştan gelen bir konuşma yeteneğin yoksa endişelenmene hiç gerek yok. Çünkü bu özellik çalışarak, pratik yaparak geliştirilebilir. Aslında bakarsan “Geliştirilebilir” derken yanlış bir cümle kurdum. Doğrusu şu olmalıydı “Kadınları ilk buluşmada etkilemek için etkili bir konuşma tarzını çalışarak, araştırarak ve pratik yaparak GELİŞTİRMEK ZORUNDASIN” demeliydim.

Bir kadınla konuşurken, konuşmanın farklı ve alternatifli bir şekilde devam edebilecek olması onun merakını çekecektir. Sıradanlık ve sıkıcılık cazibenin, çekiciliğin en büyük düşmanıdır. Konuşma farklı pencereler açabilecek şekilde devam ederse onun aklında sadece şu olacaktır. “Acaba şimdi ne diyecek?” Bu merak duygusu seninle kalmasını sağlayacak ve sana ilişkiyi ilerletme adına yardımcı olacaktır. Belkide yakışıklılık olarak Dünya üzerindeki  en çekici ya da etkileyici adam sen değilsin, ama bu taktikleri uygulamak seni bir adım öne çıkaracaktır.

İlk Buluşmada Sohbeti “Sıkıcılıktan” Kurtaracak 5 Yöntem

 1. Rahatsız etmeyen zekice sorular
  Pek çok kadın malesef klasik kız tavlama tekniklerine ait bayat davranışlara maruz kalıyor. Maalesef diyorum çünkü bu tür davranışlar içinde olup da garip bir konuşma diliyle kadınları etkileyebileceğini düşünen erkeklerin sayısı hiç de az değil. Böyle bir yol izlersen asla kendini doğru ifade edemezsin. Daha konuşmanın başında “Tuhaf Davranışlar” sergileyen başarısız erkek güruhu içindeki yerini alırsın. Kesinlikle bu duruma düşmekten kaçınmalısın. Otantik, zekice hazırlanmış sorular sormalısın, konularını gerçekçi olarak seçmelisin. Kadınlar bulundukları ortamda kendilerini güvende hissetmek ister. Bayatlamış, klişelemiş, basit taktiklerle gerçekleşen yaklaşımlar bu güven duygusuna zarar veriyor. Gerçekçi konular ve zekice sorulmuş rahatsızlık vermeyen sorular ise bu güven duygusunu pekiştiriyor.
 2. Dikkat ve Algı
  Çevrenizde olup bitenlere karşı dikkatli olun, algın sürekli açık olsun. Yerleri, insanları inceleyin. Bu sayede her zaman konuşacak birşeyler bulabilirsin. Bu kadınlar için önemli bir özelliktir. Herşeyden önce söyleyeceğin herşey gerçek ve doğru olsun. Kadınlar çok güçlü alıcılarla donatılmıştır. Senin niyetini hemen anlayabilir. Onunla sadece gönül eğlendirip eğlendirmek istemediğini hemen anlayabilir. O zaman daha oyun başlamadan bitmiş demektir.
 3. Ecel Terleri Döktüğünüü Görmesine İzin Vermeyin
  Kadınlar yaradılışları gereği pek çok konu hakkında zaten endişelilerdir. Kadınları en çok etkileyen erkek tipi, onların bu endişeli hallerini sakinleştirebilen erkek tipidir. Olayların senin  kontrolün altında olduğunu bilmesi onu güvende hissettirecektir. Bu dönemde yapılacak yerinde ve uygun espriler onunda endişe duygusunu bastıracaktır. Bu sayede seninle çok daha fazla vakit geçirmek isteyebilir.
 4. Aktif Bir Dinleyici Olun
  Konuşmanın devamlılığını sağlamak sürekli konuşmak anlamına gelmiyor. Bu ayrımı iyi yapmalısın. Karşındakini ilgiyle dinlemek, kullandığı kelimelere dikkat etmek ve kendisini ifade etmesine izin vermek seni çok daha etkili yapabilir. Onun duygularını anladığını belirten mimikler ve jestlerle dinlemelisin. Dudaklarını ısırarak konuşma sırasının sana gelmesini beklemek, yapacağın en büyük hatalardan biridir. Kadınlar etkin bir şekilde dinlemeyi bilen erkeklere saygı duyarlar.
 5. O Anı Yaşayın
  Erkeklerin yaptığı en büyük hatalardan biri de “O anı yaşamamaktır”. Beynimizi “Akşam maç kaçta başlıyor?”, “Ne arabaydı?” vb. gibi konularla meşgul ettiğimizde önlerinde duran kadını kaçırdıklarının farkına bile varmazlar. Nasılsa kafalarının içinde yaşadıklarını düşünüp, bir kadının bunu anlayamayacağını düşünürler ki en büyük hatadır. Zihnin konuştuğun kişiyi gerçekten düşündüğünde ve tam olarak ona odaklandığında çok daha etkileyici olabilirsin. Az önce de dediğim gibi kadınlar bu durumu hemen sezerler. Kadınlar buna “Anı yaşamak” diyorlar. Kadınları etkilemek için onların dilini anlamalı ve konuşmalısın.

karizma_ve_kadinlari_etkileme

Kadınları etkilemek istiyorsan, onlarla konuşurken tamamen orada olmalı ve o anı yaşamalısın. Onlar için anı yaşamak son derece önemlidir. Onu dinlerken kafanı emme basma tulumba gibi sallayarak ya da sadece hı-hı diyerek hiç bir yere varamazsın. Sadece kendini ilgisiz ve alakasız gösterirsin.

Kadınları etkilemek için doğru konuşmak son derece önemlidir. Kadınlarla ilk buluşmada neler konuşulur? İlk buluşmada nasıl konuşulur? ve bu yetenekler nasıl geliştirilir? önünde duran sorular artık bunlar. Kendi kendine tekerleği tekrar icat etmek ya da Amerikayı tekrar keşfetmek istiyorsan diyebileceğim fazla bir şey yok. Hatırlarsan sana yazımın başında bir “Kılavuzdan” bahsetmiştim. Karizma Sırları adlı bu kılavuz e-kitap sana kadınları etkilemek hakkındaki tüm sırları öğretebilir.

Karizma sırları sana ne kazandıracak? Kitabın hazırlayıcı Ricci’de seninle aynı duyguları paylaşıyordu. Ama bunun böyle gitmeyeceğini anladı ve kendini bu alanda geliştirmeye karar verdi. Hayatının son 17 yılını iletişim tekniklerini inceleyerek geçirdi ve bu çok etkili karizma sırları eğitim setini hazırladı. Eğitim setinin sana kazandıracakları.

 • Tanışma ve İlk buluşma korkusunu ortadan kaldırmak
 • Çekici ve farklı bir şekilde tanışmak
 • Bakımlı erkek olmak
 • Sakinlik, denge ve özgüven için hipnoz teknikleri
 • 1 saatlik eğitim (Ses kaydı)
 • Olmuş erkeğin yolu e-kitabı
 • Ömür boyu ücretsiz e-posta desteği
 • Çekicilik oluşturma ve bunu koruma
 • Facebook, siberalem vb. gibi sosyal platformlarda etkili profil oluşturma ve A-Z’ye flört adımları
 • Müzik listende bulunması gereken 70 şarkı

Tüm bunlar ve İlk buluşmada Nasıl Konuşulur? hakkında daha detaylı bilgiler alman mümkün. En önemlisi ömür boyu e-posta danışmanlığı alacaksın. Karizma Sırları kılavuzunu incelemek için buraya tıkla.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir