Kadınları etkilemek için 10 ipucu

Kadınları etkilemek için 10 ipucu

Kadınları etkilemenin kolay yollarını bilmek ister misin? Kadınları etkilemek için 10 ipucu verebilirim. Bilirsin erkekler için kalıplaşmış bir söz vardır; “Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer”. Bu söz tam olarak doğruyu yansıtmasa da kadınlar için bir ipucu olarak değerlendirilebilir. Peki Kadınları etkilemenin ipuçları nelerdir? Bir kadın nelerden etkilenir?

Kadınlar Nelerden Etkilenir?

kadınları etkilemek

Kadınları etkilemek

Az önce sorduğum bu iki soru erkekler için cevaplanması gereken soruların başında gelir. Çekicilik, yakışıklılık, para, özgüven, kılık kıyafet, hitabet, beden dili elbetteki değerli ve önemli unsurlardır. Ancak hiçbiri tek başına yeterli değildir. Bu silahları ancak bir arada ve yerinde kullandığında etkili olurlar.

Kendini teknik direktör gibi düşünmelisin. Takımındaki oyuncuların isimlerini az önce yukarıda saydım.  Eğer oyuncularını doğru bir şekilde eğitirsen ve kendine iyi bir taktik belirlediğinde 1-2 oyuncunun takımında olmaması senin mağlup olmana sebep olmaz. Futbolu biraz yakından takip ediyorsan, 10 kişi hatta 9 kişi ile kazanılmış maçlara şahit olmuşsundur.

Önemli olan taktiğini hangi oyuncuların üzerine kurduğun ve onların yeteneklerini nasıl kullandığındır. Bu nedenle kadınları etkilemek için illa ki yakışıklı olman ya da zengin olman gerekmiyor. Eğer bugüne kadar başarılı olamadıysan kişisel gelişimini tamamlamalı ve kendini eğitmelisin.

Ahmet Yusuf Özbilen tarafından kaleme alınmış Karizma adlı e-kitap’tan daha önce bahsetmiştim. Karizma hakkında herhangi bir şey duymadı isen aşağıdaki linkleri kullanarak detaylı bilgi alabilirsin. Kitap hakkında soru sormak istersen bana info@kadinlarietkileme.net adresinden ulaşabilir ya da yazının altındaki alana yorum bırakabilirsin. Kendini kişisel gelişimini tamamlamakta önemli rol oynayabilecek ve okumanı tavsiye ettiğim kitaplara aşağıdaki linkler üzerinden ulaşabilirsin.

 1. Karizma (Detaylı bilgi için buraya tıklayın)
 2. Sözel Olmayan İletişim E-kitabı (Detaylı bilgi için buraya tıklayın)
 3. NLP Teknikleri e-kitabı (Detaylı bilgi için buraya tıklayın)
 4. Kadın Avcısı e-Kitabı  (Detaylı bilgi için buraya tıklayın)
 5. Alfa Erkek Olmak Detaylı bilgi için https://alfaerkekolmak.com/

Kadınları etkilemek için İpuçları

Şimdi merak ettiğin konuya geldik. Kadınlar nelerden etkilenir?

“Küçük ayrıntılar kadınlar üzerinde büyük etkiler bırakır”. Eğer daha önce de söylediysem, bu cümleyi dikkate almanda fayda var. Küçük jestler ya da akıllıca yapılmış bir iltifat, minik bir yorum senin tahmin edemeyeceğin kadar etkili olabilir. “Kadınlar ayrıntıların kraliçesi, erkekler ise düz mantığın kralıdır”. Ama en azından bu yazı boyunca “Düz Mantıktan” biraz olsun uzaklaş ve ayrıntıları düşünmeye başla.

Şimdi üzerinde düşünmen için sana ayrıntıları diğer bir ifadeyle ipuçlarını veriyorum. Sırlamayı tersten yaptım. Önemlileri sona sakladım. Bu sayede beni sonuna kadar dinleyeceğini düşünüyorum. Kadınları etkilemek sanattır.

 • Gözlerinin içine bak:

  Güzel bir kadınla tanıştığında ya da tanışmadan önce bunun ne kadar zor olduğunu biliyorum. İster istemez gözler başka noktalara kayabilir. Gözlerinin içine bakarak konuşmak özellikle tanıştıktan sonra daha da büyük önem kazanır. Çünkü gözlerine baktığında söyleyeceklerine daha kolay konsantre olabilir ve bu sayede SÖYLEMEMEN! gereken hiçbir şeyi ağzından kaçırmazsın.

  İkinci avantajı ise onun söylediklerini tam olarak anlayabilmektir. Gözlerine baktığın sürece onunla tam bir iletişim kurabilir ve tüm ilginin onun üzerinde olduğunu gösterebilirsin. O anda bakmaman gereken bir yerlere kaçamak bakışlar atıyorsan ve bunun farkına varırsa senin hakkındaki düşüncelerinin olumlu olması çok kolay olmayacaktır. İlla ki gözlerinden başka bir yere bakmak istiyorsan o konuşurken dudaklarına bakabilirsin (Abartmamak şartıyla)

 • Bakımlı ol:

  Bakımlı olmak, iyi görünmek ve güzel kokmak zorundasın. Bakımlı olmak deyince aklına pahalı kıyafetler ya da aksesuarlar gelmemeli. Ya da sakalsız bebek yüzlü olmak zorunda değilsin. Kısacası her ne giyiyor ya da kullanıyorsan temiz ve düzenli olmalısın. En azından hemen şu soruyu kendine sor; “Sen ondan neden etkilendin?” ya da “Ondan ne bekliyorsun”. Kullandığın eşyalarla ve davranışlarınla senin bir tarzın olduğunu bakımlı ve kendine değer verdiğini ona hissettir.

  NOT: Bu kısım özellikle uzun süredir ilişkisi olanlar ve evli erkekler için de önem taşıyor. Evlenmeden önce ya da ilk buluşmaların sırasında onun yanına giderken neler yaptığını şöyle bir gözünün önüne getirmeni istiyorum. Sanırım ne demek istediğimi anlatabildim.

 • Nazik davran:

  Bazı şeylerin modası hiç bir zaman geçmiyor. Onun paltosunu ya da ceketini giymesine yardımcı olmak etkileyici olabilir. Biliyorum dededen kalma bir alışkanlık gibi gözüküyor. Ama unutma etkileyicilik ufak ayrıntılarda gizli. Sana anlamsız gelen hareketler onlarda büyük etkiler bırakabilir. Bu nedenle çoğunlukla kadınlar duygusal bir film izlerken gözyaşı döker erkeklerde ne olduğunu anlamaya çalışır.

 • Onun arkadaşlarıyla da yakınlık kur:

  Bir kadına çıkma teklif etmeden önce dış görünüşüne, kişiliğine, zekasına ve hareketlerine dikkat ediyorsun. Ve durumu 1-1 eşit olarak kabul ediyorsun, çünkü aynı senin gibi oda sendeki bu özellikleri inceliyor. Eğer böyle düşünüyorsan 2-1 yenik sayılırsın. O, senin dikkat ettiklerine bakarken aynı zamanda da senin kendisi için uyumlu bir partner olup olamayacağını sorgulamaya başlamıştır bile.

  Ailesi ve arkadaşlarıyla uyum sağlayabilecek misin? Bu soruyu kendine sorarak hareketlerini ve söylemlerini bir de bu gözle değerlendirecektir. “Kaleyi içten fethetmek” deyimi buraya “cuk” oturuyor. Kadınlar sosyal, sevimli, zeki, komik erkeklerden hoşlanırlar. Ama onları esas etkileyen nokta sosyal çevrelerine olan uyumdur. Onların arkadaşlarını ve ailelerini sevecek / kabul edecek erkek büyüleyici bir etki bırakır. Arkadaşları ve ailesi ile ilgili olumlu cümleler kurun.

 • Telefonu görmezden gel:

  kadınları etkileme

  Pek çok hemcinsimiz kadınlarla konuşurken telefonla konuşmanın ya da mesaj alıp göndermenin “cool” bir davranış olduğunu düşünür. Bu sayede ne kadar aranan birisi olduğunu gösterip dikkat çekmek ister. Aslında bu yaptığı davranışın karşısındaki kadına verdiği mesajı hiç anlamıyor demektir.

  Çok acil ve önemli konular dışında bir kadınla konuşurken telefona cevap vermek ya da mesaj göndermek “Aslında sen önemli değilsin!” demenin Türkçesidir. Nezaketsizlik olarak algılanır. Telefonu sessize al ya da tamamen kapat (Acil ve önemli bir durumun yoksa). Bu hareket kadını etkilemenin 10 yolu içinde en basit ve etkili olanlarından bir tanesidir.

 • Planladığınız soruları sor:

  Bir kadını konforlu ve güvende hissettirmek istiyorsan ona daha önceden planladığın soruları sor. Çok özel konulara hemen girmemelisin. Kadınlar kendilerinden bahsetmek ve anlaşıldıklarını görmek isterler

 • Kapıyı onun için aç:

  Bu da ceketini ya da paltosunu giyerken ona yardım etmek gibi centilmenliğin ilk kurallarından biridir. Etkili bir yöntemdir.

 • Görünüşü ile ilgili iltifat et:

  Onun görünüşü ile ilgili iltifat edin. Ancak bunu yaparken klişe kelimeler kullanmaktan kaçınmalısın. Ona özel olduğunu hissettir. Örneğin “Ne kadar güzel gözlerin var” ya da “Saçların bir harika” gibi cümleler kurmak yerine onunla ilgili bir şeyler söyleyebilirsin. Mesela ” Kıyafetin çok güzelmiş” yerine ” Bu elbiseyle çok güzel gözüküyorsun” demek ona özel bir cümle kurduğunu ve onun tarzını beğendiğini gösterecektir. Ne de olsa kadınlar kendileri hakkında konuşmaktan hoşlanırlar.

 • Görüşlerini al:

  Herhangi bir konu hakkında konuşurken onun da görüşlerini almalısın. Ancak bunu yaparken dikkatli olmalısın soracağın soruları iyi seçmelisin. Aksi takdirde onun ilgilenmediği bir konuda soru sorarsan, “Sen de bir şey bilmiyorsun!” demek anlamına gelebilir. Fikirlerine değer verdiğini görmek onu etkileyecektir.

 • Onun hakkında olumlu cümleler kur:

  Kendisini mutlu hissetmesi için hareketleri ve davranışları ile ilgili olumlu cümleler kurun.

Kadınları Etkilemek

Yukarıda kadınları etkilemek için 10 ipucu verdim. Kadın – erkek ilişkileri oldukça derin konulardır. Mike tarafından yazılmış Kadın Avcısı kitabı ve yukarıda tavsiye ettiğim Ahmet Yusuf Özbilen tarafından kaleme alınmış kitapları okuyarak kadınlarla arandaki iletişimi güçlendirmek senin elinde. Kitabın içinden birebir cümleleri buraya yazmak isterdim ama bu kitabın sahibine haksızlık olurdu. Kadınlar hakkında bilinmeyen pek çok konuyu ortaya çıkaran bu kitaplar ile hayatında pek çok şeyi değiştirebilirsin. “Kadınları etkilemek” ve onlar üzerinde kışkırtıcı bir his uyandırmak için buraya tıkla.

Site İçinden Benzer Konular:

Site Dışından Benzer Konular:

 

3 Comments

 1. KİTAB NE KADAR

  • Merhaba,
   Kadın Avcısı kitabı tekli setler ve tüm halde iki şekilde satılmaktadır. Buraya tıklayarak Kadın Avcısı e-kitabı ve Kadın Avcısı Tekli Setlerin fiyatlarını görebilirsiniz.

 2. İltifat konusu biraz yanlış kardeşim olayı şu şekilde yaparsanız daha etkili olur önce NEG atarsın onunla ilgilenmediğini zanneder ardından faz değiştirip iltifata geçersen şu olay gerçekleşir kadının öz güveni yıkılır sonra sen yıktığın özgüveni inşa edersin kadın özgüveninin sana bağlı olduğunu düşünür .
  -kadına yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz –

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir