Kadınları Etkileme Sanatı

Kadınları Etkileme Sanatı

Kadınları Etkileme Sanatı gözüne çok iddialı bir kavram gibi görünebilir hatta kadınları etkilemenin sanatı mı olurmuş diyebilirsin. Fakat bu konuda yanıldığına emin olabilirsin çünkü kadınları etkilemek artık bir sanat hatta bilim haline geldi. Tüm sanat eserleri yapılırken uyulması gereken bazı kurallar olduğu gibi bu sanatın da uyulması gereken bazı kuralları var.

Tüm sanat eserlerinde amaç ortaya estetik bir eser çıkarmaktır öyle değil mi? Kimse çirkin bir sanat eseri meydana getirmek için uğraşmaz, her sanatçının bir estetik ve mükemmellik kaygısı vardır. İşte aynı şekilde “kadınları etkileme sanatı”  için de mükemmellik önemlidir. Kadını ne kadar pürüzsüz, mükemmel bir şekilde yavaşça içine işleyerek, derinlerine inerek, yumuşak bir şekilde, fark ettirmeden etkilersen sanatını o kadar mükemmel bir şekilde icra etmişsin demektir.

Kadınların hepsi bir birinden farklı karaktere sahip olmasına karşın hepsini bazı özellikleri baz alarak aynı  kişilik özellikleri altında toplayabiliriz. Kadınlarda 3 farklı kişilik grubu vardır. Her kişilik türüne göre kadınların erkeklerden beklentileri farklılık gösterir.

Kadınların Kişisel Özellikleri

Kadınların Kişilik Özellikleri

Kadınların kişilik özelliklerine göre konuşma tarzında bazı değişiklikler yapabilirsin. Bu kadının ruhunu ele geçirmek için sana büyük bir avantaj sağlar.  Bahsettiğimiz 3 farklı kişilik türü nelerdir?

  • Görsel Kadınlar:

Görselliğe önem veren kadınlar beyinlerinde hayal edip canlandırdıkları şeylerden etkilenme özelliğine sahiptir. Söylediğin her cümleyi görsel olarak beyinlerinde canlandırırlar ve söylediğin cümlelerden zihinlerinde kısa metraj bir film yaratıp onu izlerler yani kelimeleri görselliğe dökerler. Bu tür kadınlara görselliği çağrıştıran cümleler kullanmak kadının güzel hayaller içine dalmasını dolayısıyla senden daha fazla etkilenmesini sağlar. Mesela şöyle bir cümleyle kadının kafasında güzel bir manzara canlandırıp ona güzel duygular hissettirebilirsin: “Dün gece sahilde ay ışığına karşı otururken denizin üzerine harika bir yakamoz vuruyordu ve ay ışığından gözlerim kamaşmıştı.”Sen de ne kadar görsel ve hayal kurmaya müsait bir cümle kurduğumun farkına varabildin mi?” İşte bu tarz görsel bir cümle görsel kadınlarda güzel duygular uyandırır. İşte kadınları etkileme sanatı dediğimiz şey tam olarak budur. Yani kadının bilinç altını fark ettirmeden ele geçirmektir.

  • İşitsel Kadınlar:

İşitselliğe önem veren kadınlar olayları kulaklarıyla dinlemeye bayılır yani onlar görsel bir şekilde hayal kurmak istemez onlar sesleri duymak ister. Şimdi yukarıda verdiğimiz cümleyi işitsel kadınların hoşuna gidecek şekilde değiştirelim: “Sahilde ayın altında otururken kulağıma çok hoş dalga sesleri geliyordu ve o dalga sesleri tıpkı güzel bir melodi gibi uyum içindeydi. Dalga sesleri yukarıda uçan kuş sesleriyle birleşerek garip bir hal almıştı.” Bu cümlenin işitsel kadınlara ne kadar hitap edici bir cümle olduğunu fark edebildin mi? Kadını tamamen işitsel duygularını kullanmaya sevk ediyoruz bu da onda güzel duygular uyandırıyor yani kadınları etkileme sanatını hissettirmeden, alttan alta uyguluyoruz.

  • Dokunsal Kadınlar:

Bu tarzdaki kadınlar dokunma duyusuna oldukça fazla önem verirler ve konuşmaları dinlerken söylenenleri dokunma duyularıyla bağdaştırırlar. Bunun yanında dokunmak, dokunulmaktan ve bir şeyleri dokunarak hissetmekten oldukça fazla zevk alırlar. Cümlemizi dokunsal kadınların hoşuna gidecek şekilde değiştirelim: “Sahilde denize karşı otururken kıyıdan hafif bir rüzgar esiyordu ve bu rüzgar yumuşak bir şekilde tenimi okşuyordu, o an rüzgar sanki tenime hafif bir masaj yapıyormuş gibi hissediyordum.”  Burada da dokunsal kadınlara hitap edecek bir cümle tarzı kullanarak kadında güzel duygular uyandırdık.

Kadınları Etkileyen Cümle Tarzları

Konuşurken 3 tarz cümle kalıbını da kullanmalı ve kadınının bu cümle tarzlarına verdiği tepkileri gözlemleyerek onun hangi gruba girdiğini bulmalısın ve nabza göre şerbet vermelisin. Hepsini denemeli ve ona en uygun tarzı seçmelisin.

Kısacası kadınları etkileme sanatı içinde yukarıda anlattığım gibi ince noktalara temas etmeli ve zayıf noktalarını yakalamalısın.  Onların ince noktalarına temas etmeyi öğrenip istediğin kadını kolayca elde edebilmen için sana bir kitap tavsiye edeceğim bu kitabı okuyarak kadınları etkileme konusunda sen de ustalaşabilirsin.

KADINLARI ETKİLEME KONUSUNDA USTALAŞMAK İÇİN İHTİYACIN OLAN KİTABA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİN

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir