Kadın Avcısı Kitabı Hakkında

Kadın Avcısı Kitabı Hakkında

kadın avcısı kitabı“Kadın Avcısı Kitabı” kadınları etkileme teknikleri içeren, içinde her erkeğin bilmesi gereken bilgiler bulunduran çok kaliteli bir E-kitaptır. Piyasaya daha bir hafta önce çıkmasına rağmen birçok erkek tarafında ilgi gördü ve satın alındı. Kitap hakkında oldukça güzel geri dönüşler gelmekte. Erkekler ilişkiler konusunda bu derece doyurucu bir kaynağın neden daha önce yazılmadığını merak ediyor.

Aslında piyasada ilişkiler konusunda yazılmış kitaplar var. Fakat tam anlamıyla doyurucu bilgiler içeren bir kaynak malesef şimdiye kadar yoktu. Ama artık var. Kadın avcısı kitabı ile birlikte erkekler hoşlandıkları kızları etkilemek için atmaları gereken tüm adımları A’dan Z’ye kadar öğrendi. Şimdi biraz kızları etkileme sürecinden bahsedelim.

Kızları Etkileme Süreci Nasıl İşler?

Kızları etkileme süreci kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir. Her açıdan karizmatik ve çekici bir erkeğin hoşlandığı kızı etkileme süresiyle, çekici olmayan bir erkeğin bunu yapma süresi aynı değildir. Buradan ne anlıyoruz? Çekici olmayan bir erkek de hoşlandığı kızı etkileyebilir. Fakat çekici bir adam kızı daha ilk saniyeden itibaren etkileyebilirken, çekici olmayan adam aylarca kızla bağ kurmak zorundadır. Kız zamanla, onu tanıdıkça, ona alıştıkça bir ihtimal ilişki yaşamayı kabul edebilir.

Şimdi sana soruyorum:

“Sen bir kadını etkilemek için aylarca uğraşmak mı yoksa onu hızlı bir şekilde etkilemek mi istersin?”

Ayrıca çekici bir erkek değilsen ne kadar uğraşırsan uğraş, ne kadar zaman harcarsan harca o kadını etkileyemeyebilirsin. Ama her açıdan karizmatik ve çekici bir erkek olursan hoşlandığın kadını kolayca elde edebilirsin. Kızları etkilemek senin için oldukça basit bir hale gelir.

Kadın avcısı kitabı sana istediğin kadını etkileyebilmek için ihtiyacın olacak tüm malzemeleri veriyor.

Burada seçebileceğin iki yol var:

1) Kadın avcısı kitabının içindeki bilgilerden habersiz bir şekilde hayatına devam edersin.

2) Kadın avcısı kitabının rehberliği altında güzel kadınlarla dolu bir hayata merhaba dersin.

Hangi yolu seçeceğin tamamen sana bağlı. Ya kaybeden olmayı seçersin, ya da kazanan olmayı. Eğer ben de kadınların peşinden koştuğu bir erkek olmak istiyorum diyorsan kadın avcısı kitabını kesinlikle incelemeni tavsiye ediyorum.

Kadın Avcısı Kitabı İçeriği

kadın avcısı kitabı hakkındaKadın avcısı kitabı iki bölümden oluşuyor. Kitabın ilk bölümü: “Kadınları Baştan Çıkaran Karakter Özelliklerine Sahip Ol”. İkinci bölümü: “Kadınları Etkileme ve Baştan Çıkarma Teknikleri”.

Setin içinde 4 adet de bonus kitap var:

  1. Kızla Konuşulacak İlginç Konular
  2. Mentalizm
  3. Estetik Bir Vücuda Sahip Olmak
  4. Özgüven Arttırma Egzersizi

Gördüğün gibi içi oldukça dolu bir set. Kadın avcısı kitabı ile kızlarla kurduğun ilişkilerde yaşayacağın tüm problemlerden kurtulabilirsin. Seçim senin… Kadın Avcısı’nı buradan hemen incelemeye başlayabilirsin.

Benzer Konular:

Kadın Avcısı Kitabı

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir