Kadın Avcısı Kitabı Hakkında – 5 Soru 5 Cevap

Kadın Avcısı Kitabı Hakkında

kadın avcısı kitabı“Kadın Avcısı Kitabı” kadınları etkileme teknikleri içeren, içinde her erkeğin bilmesi gereken bilgiler bulunduran çok kaliteli bir E-kitaptır. Piyasaya daha bir hafta önce çıkmasına rağmen birçok erkek tarafında ilgi gördü ve satın alındı. Kitap hakkında oldukça güzel geri dönüşler gelmekte. Erkekler ilişkiler konusunda bu derece doyurucu bir kaynağın neden daha önce yazılmadığını merak ediyor.

Aslında piyasada ilişkiler konusunda yazılmış kitaplar var. Fakat tam anlamıyla doyurucu bilgiler içeren bir kaynak maalesef şimdiye kadar yoktu. Ama artık var. Kadın avcısı kitabı ile birlikte erkekler hoşlandıkları kızları etkilemek için atmaları gereken tüm adımları A’dan Z’ye kadar öğrendi. Şimdi biraz kızları etkileme sürecinden bahsedelim.

Kızları Etkileme Süreci Nasıl İşler?

Kızları etkileme süreci kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir. Her açıdan karizmatik ve çekici bir erkeğin hoşlandığı kızı etkileme süresiyle, çekici olmayan bir erkeğin bunu yapma süresi aynı değildir. Buradan ne anlıyoruz? Çekici olmayan bir erkek de hoşlandığı kızı etkileyebilir. Fakat çekici bir adam kızı daha ilk saniyeden itibaren etkileyebilirken, çekici olmayan adam aylarca kızla bağ kurmak zorundadır. Kız zamanla, onu tanıdıkça, ona alıştıkça bir ihtimal ilişki yaşamayı kabul edebilir.

Şimdi sana soruyorum:

“Sen bir kadını etkilemek için aylarca uğraşmak mı yoksa onu hızlı bir şekilde etkilemek mi istersin?”

Ayrıca çekici bir erkek değilsen ne kadar uğraşırsan uğraş, ne kadar zaman harcarsan harca o kadını etkileyemezsin. Çekici erkek olmak doğrudan yakışıklı olmak anlamına gelmiyor. Cazibe merkezi oluşturup onu kendine çekmekle ilgili.  Kısacası, her açıdan karizmatik ve çekici bir erkek olursan hoşlandığın kadını kolayca elde edebilirsin. Kızları etkilemek senin için oldukça basit bir hale gelir.

Kadın avcısı kitabı sana istediğin kadını etkileyebilmek için ihtiyacın olacak tüm malzemeleri veriyor.

Burada seçebileceğin iki yol var:

1) Kadın avcısı kitabının içindeki bilgilerden habersiz bir şekilde hayatına devam edersin.

2) Kadın avcısı kitabının rehberliği altında güzel kadınlarla dolu bir hayata merhaba dersin.

Hangi yolu seçeceğin tamamen sana bağlı. Ya kaybeden olmayı seçersin, ya da kazanan olmayı. Eğer ben de kadınların peşinden koştuğu bir erkek olmak istiyorum diyorsan kadın avcısı kitabını kesinlikle incelemeni tavsiye ediyorum.

Kadın Avcısı Kitabı İçeriği

kadın avcısı kitabı hakkındaKadın avcısı kitabı iki bölümden oluşuyor. Kitabın ilk bölümü: “Kadınları Baştan Çıkaran Karakter Özelliklerine Sahip Ol”. İkinci bölümü: “Kadınları Etkileme ve Baştan Çıkarma Teknikleri”.

Setin içinde 4 adet de bonus kitap var:

  1. Kızla Konuşulacak İlginç Konular
  2. Mentalizm
  3. Estetik Bir Vücuda Sahip Olmak
  4. Özgüven Arttırma Egzersizi

Gördüğün gibi içi oldukça dolu bir set. Kadın avcısı kitabı ile kızlarla kurduğun ilişkilerde yaşayacağın tüm problemlerden kurtulabilirsin. Seçim senin… Kadın Avcısı’nı buradan hemen incelemeye başlayabilirsin.

Kadın Avcısı Kitabı Kaç Sayfa?

Az öncede belirttiğim gibi set bir ana kitap 4 tane de yardımcı kitaptan oluşuyor. Ana kitap 91 sayfa, Kızla konuşulacak ilginç konular 6 sayfa, Mentalizm eğlenceli ve keyifli 4 sayfa, Estetik bir vücuda sahip olmak 5 sayfa, Özgüven egzersizi ise 4 sayfadan oluşuyor. Toplamda 110 sayfalık tekli kitap setinin indirme linki mail olarak gönderiliyor.

Kadın Avcısı Kitabını Okuyanlar Ne Demiş?

Farklı sitelerde farklı yorumlar gördüm. Bende ürün sahibine mail atarak gelen yorumlardan örnekler görmek istediğimi söyledim. Bana kullanıcı isimlerini vermeden bazı örnekler gönderdi. Gördüğüm kadarıyla kitabı okuyanlar son derece memnun. Memnun olma kriteri ise biraz sosyalleşme durumuna göre değişiyor. Kadınlara yaklaşmasını bilmeyen, iletişim teknikleri zayıf olan, tecrübesi olmayan erkekler son derece memnun. Ancak ileri düzey teknikleri araştıranlar o kadar memnun değil. Çevresinde kızlar olan  ve aralarından tercih etmek durumunda kalanlar kitabı zayıf bulabilirler. Haksız da sayılmazlar. Ama onlar için mike’ın diğer kitaplarını önerebilirim.

Kadın Avcısı Kitabı Nasıl Okunur?

Kitap PDF formatında hazırlanmış e-kitaptır. Ödeme sonrasında kitabın indirme linki mail adresine gönderiliyor. Gelen maildeki linki tıklayarak kitabı cep telefonu, tablet ya da bilgisayarda okumak mümkün.

Kadın Avcısı Kitabı (PDF) Ücretsiz İndirilir mi?

Ücretsiz versiyonları bir ara piyasada dolaşıyordu. Ama telif hakları sebebiyle hepsi kaldırıldı. Kimse emeğe saygısızlık yapıp başını ağrıtmak istemiyor.

Kadın Avcısı Kitabı İşe Yarıyor mu?

Biraz önce bahsetmiştim genel olarak kızlarla iletişim sorunu yaşayan erkekler kitabı çok başarılı buluyor ve işe yaradığını söylüyorlar. Ancak, kızlarla iletişim kurabilen, onları etkilemeyi başaran ve üst seviyelerde teknikler arayanlar kitabı zayıf buluyor. Tercihini sen belirleyeceksin. Kendini bu konuda iyi hissediyor ve uzman kategorisine koyuyorsan kitap sana göre değil.

Ama nasıl ve ne konuşacağını bilmiyorsan, konu açmakta zorlanıyorsan, kızları etkilemek konusunda desteğe ihtiyaç duyuyorsan, sohbet sırasında etkileyici olmayı başaramıyorsan kitabı okumanı tavsiye ederim.

Benzer Konular:

Site Dışı Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir