Gece Kulübünde Kadınları Etkilemenin Yolları

Gece Kulübünde Kadınları Etkilemenin Yolları

gece kulübünde kadınları etkilemenin yolları nelerdir“Kadınları etkilemenin yolları” konusunda en az sıkıntı yaşayacağın ortamlardan biri gece kulübü ortamlarıdır. Aslında gece kulüpleri kadınlarla tanışmak için en uygun ortamlardan biridir. Bu tarz ortamlar kadınlarla erkeklerin eğlenmeleri ve birbirleriyle tanışmaları için kurulmuştur.

Her ne kadar kadınları etkilemenin yolları konusunda daha az sıkıntı yaşayacağın bir ortam olsa da bu ortamların da kendine göre zorlukları vardır.

Gece Kulübünde Kadınları Etkilemenin Zorlukları Nelerdir?

  • Yüksek sesten dolayı konuşurken kadınlara sesini duyurmak biraz zordur.
  • Oldukça kalabalık olduğu için kimin kiminle sevgili olduğu, kimin kimi tanıdığı pek anlaşılmaz. Bu da kadınlara yaklaşmayı biraz zorlaştırıyor. Sevgilisinin yanında olduğu bir kadına yaklaşman Türkiye şartlarında kavgalara neden olabilir.
  • İnsanlar sarhoş olduğu için içeride taşkınlık ve olaylar olabilir.
  • Kızların çoğu sarhoş olduğu için tanıştıktan bir süre sonra saçmalamaya başlayabilir.

Tüm bunlara rağmen gece kulüpleri, gecelik ilişkiler bulmak, yeni maceralar yaşamak için bulabileceğin en iyi ortamlardan biri. Düşünsene kadınlar gece kulübüne neden gelir?

Gecenin yarısında bir sürü pislikle karşılaşabileceği sokaklarda dolaşarak gece kulübüne geliyor. Bunun bazı nedenleri olmalı…

Kadınlar Gece Kulübüne Neden Gelir?

1) Kadınlar bütün bir hafta okuldan ya da işten bunaldıkları için gece dışarı çıkarak kafalarını dağıtmak isterler. Gece kulüpleri stres atmak için bire birdir. Dans ederek, eğlenerek, çılgınlıklar yaparak hayatın monotonluğundan bu şekilde sıyrılırlar. Gece kulübüne gelen kadınların çoğu seksi bir şekilde dans etme, çılgınlıklar yapma ve tabi ki yeni erkeklerle tanışma çabası içinde olur. Çılgınlıklar istiyorsan doğru yerdesin.

2) Gece kulübünde onları yargılayacak birileri olmadığı için kendilerini özgür hissederler. Aileleri tarafından ev kızı olmaları konusunda sürekli baskı görürler. Bu baskıdan sıkılan kızlar kendilerini özgür hissedecekleri yerlere gitmeyi tercih eder. Buradaki neredeyse tüm kadınlar çılgınlık yapma ve yeni erkeklerle tanışma peşinde olduğu için onları baskılayacak ya da ayıplayacak birileri yoktur.

3) Kadınlar da tek gecelik ilişki peşinde koşarlar. Karşı cinsin peşinde koşanların sadece erkekler olduğu topluma lanse ediliyor. Fakat kadınlar da karşı cinsle cinsel birliktelik yaşamayı en az erkekler kadar arzuluyor. Sadece, kadınlar birlikte olacakları erkekleri seçme konusunda daha titizler.

Kadınların neden gece kulüplerine geldiğini açıkladık. Artık gece kulübünde kadınları etkilemenin yolları konusunun daha da derinliklerine inebiliriz.

Gece Kulübünde Kadınları Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Öncelikle gece kulübünün içerideki kadınları etkilemek için çabalayan bir sürü erkekle dolu olduğunu unutmamalısın. Bunların çoğu bir içki alır ve içkisini yudumlarken masanın kenarından kızların popolarını dikizler. Asla bu erkekler gibi olmamalısın. Gece kulübüne girdiğin ilk saniyeden itibaren kadınların dikkatini çekmek istiyorsan yapman gerek şey oldukça basit.

Kulüpten içeri adımın attığın ilk 30 saniyede en yakındaki insanlarla konuşmaya başla. Kadın erkek fark etmez. Hepsiyle tanış. Ne kadar arkadaşça olduğunu onlara hissettir. Samimi, güler yüzlü bir şekilde yaklaş. İlk konuştuklarını kendine zıplama tahtası yapacaksın. İlk tanıştığın insanların arasında kadınlar da olursa daha iyi olur. Böylece o kadınları kullanarak kulüpteki süper seksi kızların dikkatini çekebilirsin.

İlk tanıştığın gruptaki kadınlardan biriyle pistin ortasında dans etmeye başlaman kulübün en seksi kızlarının da dikkatini çekecektir. Yalnız başına dans etmektense kulübün en çirkini bile olsa bir kadınla beraber dans etmek sana büyük avantajlar sağlayacaktır.

Yalnız başınayken sana göz ucuyla bile bakmayacak kızlar, yeni tanıştığın bir kadınla dans ettiğini gördüğünde seni göz hapsine bile alabilirler. Hele ki o an deli gibi eğleniyorsan kulüpteki seksi kızlar seni 2 kat fazla arzulayacak. Çünkü kulüpteki erkekler genelde kasıntı ve sap tipler olur.

Senin yanında bir kadın varsa ve delicesine eğleniyorsan kadınları etkilemenin yolları hakkında düşünmene gerek kalmaz. Çünkü o kulübün bir numaralı adamı sensin. Bırak kadınlar seni etkilemenin yollarını düşünsün.

Gece Kulübünde Kadınları Etkilemenin Yolları Konusunda Tavsiyeler

Kadınları etkilemenin yolları konusunda maksimum seviyede bilgi öğrenmeni istiyorum. Burada mümkün olduğunca anlatmaya çalıştık. Fakat zaman daha fazla yazmaya el vermiyor. Eğer sabırsız biriysen, hemen kadınları etkilemenin yollarını öğrenmek istiyorum diyorsan, “Sosyal Ortamda Kadınları Etkilemenin Yolları” yazısını da okumanı tavsiye ediyorum. Daha fazla şey öğrenmek istiyorum diyorsan isim ve mail bilgilerini sağ tarafta bulunan alana bırakarak ücretsiz E-kitaplardan faydalanabilirsin.

 Benzer Konular:

1 Comment

  1. E kitap istiyorum 🙂

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir