Kadınları Etkilemek

Kadınları Etkilemek

Kadınları etkilemek için taktiklerKadınları Etkilemek oldukça karışık bir süreçtir, ünlü düşünür Sigmund Freud bile dünyada anlayamadığı, mantık çerçevesine oturtamadığı tek şeyin kadınlar olduğunu söylemiştir. Ben de kesinlikle Freud’a katıldığımı belirtmek istiyorum ve bu karışık mekanizmayı çözmek için ufak taktikler vermeye başlıyorum. Kadınlar ne kadar karışık olsalar da her karışıklığın içinde kurulu olan bir düzen vardır. İşte senin yapman gereken şey o karışık noktalardan sıyrılıp var olan düzene odaklanmak. Böyle yaptığın taktirde kadınları anlamak için daha az çaba sarf etmen yeterli olacak.

Kadınlar Neden Anlaşılmazdır?

Seni yormadan ben söyleyeyim, kadınların ruh hali sürekli olarak değişir ve buna bağlı olarak da sana karşı olan tavırları her an farklılaşır. Yani sana çok güzel ve ilgili bir şekilde davranıyorken bir anda ilgisiz umursamaz bir tavır içine girebilir çünkü kadının kafasından geçenler, hissettiği duygular ve bununla beraber ruh halleri iki saniye içinde olduğundan tam tersine dönebilir. İşte bu özellikleri onları anlaşılmaz yapar ve bizi “kadınları etkilemek” konusunda kara kara düşünmeye sevk eder. Kadınları etkilemek için uygulayacağın çok güzel bir strateji var. Bu strateji belki de senin kadınlarla olan ilişkini 5 kat daha iyi bir hale getirecek. Bu stratejinin ne olduğunu oldukça merak ettiğini biliyorum ve seni daha fazla meraklandırmak istemiyorum.

“İki Adım İleri, Bir Adım Geri Taktiği”

Bu taktiği uygulamak için yapman gerekenler: Yanındaki kadının hoşuna giden şeyler yaparken bir anda o şeyi yapmayı bırak. Biraz sonra tekrar yapmaya başla. Mesela saçıyla oynarsın hoşuna gider. Bir anda bırak ve bir kaç dakika sonra tekrar oynamaya başla. Bu ani değişimler kadının kafasında soru işaretleri yaratacak. Kızın senin neler yapacağını tahmin edememesi seni onun gözünde oldukça değerli yapacaktır. Şöyle bir gerçek var ki kadınlar ilgiden çok hoşlanır ama bunun fazlasından nefret eder. Eğer sen ilgiyi gösterip, bir anda geri çekersen o kadın senin ilgine muhtaç bir konuma gelir. Senden tekrar ilgi bekler. Bir daha ilgi gösterirsin, tam kız tatmin olacakken aniden tekrar ilgi göstermeyi bırakırsın. Kızın kafası allak bullak olur. Bu şekilde kadının hoşuna giden şeyler yaparken bir anda ona karşı ilgisiz olmak, kadınları etkilemek için inanılmaz derecede önemlidir.

Bu İki Adım İleri Bir Adım Geri Taktiğinin Örnekleri

TOP GUN filminde şöyle sahneler geçer:

  • Tom ile kadın, yemekten henüz kalkmışlardır. Aralarında sohbet ediyorlardır. Kadın kafasını kaldırır ve şöyle der: “İşler çok karışacak”. Bu kadının ondan etkilendiğinin büyük bir işareti çünkü bu cümlenin arkasında başka bir ima var. Bir çok erkek bu söze güvenerek kızı öpmek için hamle yapar ve onu öper fakat Tom bambaşka bir şey yapıyor. Gözlerini kadına dikiyor, ayaklanıyor, şu cümleyi kuruyor: ” Duş alacağım.” Burada kadın bulundukları evdeki duşa gireceğini sanıyor fakat o düşünülenin aksine kalkıyor, kapıyı çekiyor, kendi evine giderek kadını oracıkta bırakıyor.
  • Bir diğer olay da asansör de geçiyor. Tom asansörü bir anda durduruyor ardından kadınla yakınlaşmaya başlıyor. Kızcağızın yanakları kızarıyor, utanma duygusu yaşıyor, cinsel olarak geriliyor. Peki bu sırada kadını öpüyor mu? Öpmüyor, oradan uzaklaşıyor. Burada bilerek cinsel gerilim oluşturuyor. Kızın kafasında öpüşme anını hayal etmesini sağlıyor. Çünkü kızın aklına cinselliği ne kadar sokarsan kız kafasında o kadar fazla hayal kurmaya başlar. Bu şekilde ilerlemeyi öğrenirsen kadınları etkilemek daha kolay hale gelir.

Kızla öpüşüyor olsan bile kızın öpüşmeden inanılmaz derecede keyif aldığını gördüysen, Geri çekil, kıza derin derin bakışlar atmaya başla, anlamsızca, sonra kızı bir daha öp bu sefer inanılmaz tutkulu bir şekilde. Kız neye uğradığını şaşırsın. İşte çekicilik ve kadınları etkilemek için en önemli taktik budur.

Kadınları Etkilemek için Kadın Avcısı Kitabı

Bu taktiklerle ilgili yazılarımı okumanın yanında sana bir kitap tavsiye edebilirim. Eğer sabırsız biriysen, kadınları etkilemek için ihtiyacın olan taktiklerin hepsine bir anda ulaşmak istiyorsan Mike’ın yazdığı kitaplardan oluşan Kadın Avcısı Seti tam sana göre. Yazımı okuyarak, hayatında kadınlar konusunda yapacağın büyük değişiklikler için ilk adımı attın. Bundan sonra da kendini geliştirmeye ve okumaya devam edersen çok şey öğrendiğini sen de fark etmeye başlayacaksın. Beni takip ettiğin için teşekkür ederim… Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir