Etkili Çıkma Teklifi mi?

Etkili Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır?

Çıkma teklifi nasıl olur?Yaptığım araştırmalar sonucunda “çıkma teklifi” kelimesinin Google arama motorunda sadece son bir ay içerisinde 10.000 defa aratıldığını gördüm. Buradan anlayacağımız üzere bir sürü erkek kıza açılmak için ne yapması gerektiğini bilmiyor.

Kıza çıkma teklifi etmek için işe yarayacak güzel sözler, etkili cümleler arıyor. Şu anda sen de hoşlandığın kızın seni reddetme ihtimalini sıfıra indirmek için bu tarz etkili çıkma teklifi cümleleri arıyor olabilirsin. Peki bu tarz cümleler aramak mantıklı mı?

Bu sorunun cevabını direkt olarak vermeyeceğim.  Birazdan çıkma teklifi konusunda yazacaklarımı okuyarak cevabı kendin çıkarmanı istiyorum.

Etkili Çıkma Teklifi Olur mu?

Kadınlar güzel bir çıkma teklifine kanacak kadar salak mı? Kadınları çok fazla küçümsüyorsun. Sandığından çok daha zekiler. En önemlisi ise iç güdüleri oldukça kuvvetli. Yani kadınlar her şeyi hisseder. Bu konuya burada girmiyorum.

Çıkma teklifi konumuza devam edecek olursak, kadıları etkileme süreci bir cümle ile olacak iş değildir. Kadını zaman içinde yavaşça etkilersin. Hiç bir kadın etkili olduğunu düşündüğün cümlelerden etkilenmez. Kadınlar erkeği tanıdıkça, onunla beraber zaman geçirdikçe etkilenir. Kadına zaman harcayacaksın, ilgi göstereceksin, bazen onu umursamıyor gibi yapacaksın, hiç beklemediği bir anda onu şaşırtacaksın, bazen yaramaz bir çocuk gibi davranacaksın, bazense dünyanın en olgun erkeği gibi…

Kadını etkileyen şey bir erkekteki karakter özellikleridir. Zamanla bu özelliklerini tanıdıkça senden etkilenmeye başlar. Fakat kadınları etkileyebilmen için öncelikle, etkileyici ve karizmatik bir karaktere sahip olman gerekir.

Kadın senin karakterini tıpkı bir yap-bozu çözer gibi çözmelidir. Kendini en başından ona tamamıyla açmamalısın. Seni bir macera filmini izler gibi yavaşça izlemeli. Seni keşfetmelidir.

Tüm bu söylediklerimiz kadının etkilenme süreciyle alakalıydı. Şimdi de kızla sevgili olmak konusundan bahsedelim.

Kızla Sevgili Olmak Nasıl Olur?

Kızla sevgili olmak için etkili çıkma teklifi cümlelerine ihtiyacın yok. Bunlar toplumun uydurduğu saçmalıklar. Her şeyden önce bir kıza çıkma teklifi edersen seni reddetme ihtimali vardır. Hem de bu ihtimal oldukça yüksektir. Senden ne kadar hoşlanırsa hoşlansın, içindeki duyguları söze döküp kızdan bir cevap istediğinde onu baskı altına sokmuş olursun.

Bu baskı kızı hırpalar, onu yiyip bitirir. Çünkü böyle yaparak işleri çok ciddileştirmiş oldun. Bu ciddiyet kızı rahatsız eder ve seninle beraber olmak istemesine rağmen belki de seni reddetmesine neden olur.

Kızın Bizi Reddetme İhtimalini Nasıl Azaltırız?

Cevabı inanılmaz derecede basit: Kıza çıkma teklifi etmeyerek…

Kıza çıkma teklifi etmek yerine onunla beraber zaman geçirerek kızı kendimize alıştıracağız. Kızın en yakını olacağız. Yeri gelecek ailesine bile söyleyemediği, kendine bile itiraf edemediği şeyleri sana itiraf edecek. Bazen kendini bir fare gibi kapana kısılmış hissedecek, ona destek olacaksın. Kendini yalnız, kimsesiz hissedecek, onun her şeyi olacaksın. Zaten tüm bunları yaptığında kızla sevgili olmak için yapman gereken tek şey kıza fiziksel bir hamle yapmak olacak.

Dikkat et kıza çıkma teklifi edeceksin demiyorum. Çünkü asla böyle bir şey yapmayacaksın. Bunun yerine bir an gelecek kızla gözleriniz kilitlenecek. Derin derin bakışacaksınız. Kızın elini tutacaksın, dudaklarına bakmaya başlayacaksın. O an aranızda acayip bir cinsel gerilim oluşacak. Bu duyguyu daha önce de yaşamışsındır. Hoşlandığın kızla biraz yakın bir şekilde konuştuğunda için kaynamaya başlar. Müthiş bir gerginlik hissedersin. İşte tam olarak o histen bahsediyorum.

Sen kızın dudaklarına bakmaya başladıkça kız bunu fark edecek. Bunu fark ettiğinde ise tahmin et ne olacak?

Tabi ki kız da seninle öpüşmeyi düşünecek. Aklında öpüştüğünüzün hayalini kurmaya başlayacak. Çünkü bu, kızın bilinç altında gerçekleşecek. Emin ol kız bu durumu kontrol edemez.  Çünkü bilinç altındaki tüm cinselliği açığa çıkardın. İnsanlar bilinç altlarını kontrol edemezler.

Kızdaki gerilme hissini de fark ettiğin anda artık kolayca öpüşmek için hamle yapabilirsin. Çıkma teklifi etmekten çok daha eğlenceli ve çok daha az riskli öyle değil mi? Hoşlandığın kızın dudaklarının tadına bakacaksın. Bundan daha güzel ne olabilir ki? Çıkma teklifi etsen ne olacak? Reddedildiğinle kalakalacaksın.

Kızla Öpüşmek İçin Ne Yapmalıyız?

1) Kızın gözlerine derin derin bak!

2) Kızın elini tut!

3) Kızın dudaklarına bak!

4) Kızın dudaklarına doğru yavaşça hamle yap!

Söylediklerimi doğru bir şekilde uygularsan kendin bile inanamayacağın bir şekilde hoşlandığın kızlarla sevgili olmaya başlayacaksın. Kıza çıkma teklifi etmeden kızın dudaklarının tadına bakıyorsun. Şöyle bir gerçek var ki; bir kızı öptüğünde onun gözünde bambaşka oluyorsun. Çünkü öpüşmek özel bir olaydır. Kıza çıkma teklifi etmiş bir sürü erkek olabilir fakat öpüştüğü erkek sayısı oldukça azdır.

Etkili Çıkma Teklifi Arayışına Son Vermek İçin Kitap Tavsiyesi

Çıkma teklifi konusuna açıklık getirdiğimize göre artık kıza teklif yapmamamız gerektiğini öğrendik. Şimdi sana kadınların gizli dilini hızlı bir şekilde çözmen ve kızlarla sevgili olmak için atman gereken adımları öğrenmen için bir kitap tavsiye edeceğim. Kadın Avcısı kitabını okurken kafandaki bir çok soru işaretine kesin cevaplar bulacaksın.

Benzer Konular:

2 Comments

 1. Merhaba Berkecan.
  Bu konuyla ilgili bir sorum olacak.
  Alttaki parağraftaki ifade aklımı karıştırdı.
  Çünkü orda yazılanları yaptığımızda kızın “arkadaşı” oluyoruz. Daha doğrusu kız bizi o pozisyonda görüyo. Bu konuyu da açıklığa kavuşturur musun?

  “Kıza çıkma teklifi etmek yerine onunla beraber zaman geçirerek kızı kendimize alıştıracağız. Kızın en yakını olacağız. Yeri gelecek ailesine bile söyleyemediği, kendine bile itiraf edemediği şeyleri sana itiraf edecek. Bazen kendini bir fare gibi kapana kısılmış hissedecek, ona destek olacaksın. Kendini yalnız, kimsesiz hissedecek, onun her şeyi olacaksın. Zaten tüm bunları yaptığında kızla sevgili olmak için yapman gereken tek şey kıza fiziksel bir hamle yapmak olacak.”

  • Yukarıda söylediğim şeyleri yaparsan kızın hayatında kendine önemli bir yer edinmiş olursun. Kız seni artık hayatının bir parçası olarak görmeye başlar. Aranızdaki bağ git gide kuvvetlenir ve kız sana iyice alışır. Fiziksel olarak hamle yapman ise kızın arkadaşı olmanı engeller. Bir kadına fiziksel olarak yaklaşamıyorsan, ona dokunamıyorsan, elini tutamıyorsan, sarılmaya korkuyorsan, zamanı geldiğinde onu öpmek için hamle yapamıyorsan kız seni arkadaşı olarak görmeye başlar. Kıza dokunmaktan korkmamalısın. Kadınlar dokunulmayı sever. Ona dokunarak, sarılarak, öperek kızın üzerinde cinsel gerilim oluşturursun. Ortada bir cinsel gerilim varsa arkadaşlık yoktur. Sen o kız için bir arkadaştan çok daha fazlasısındır. Umarım açıklayıcı olmuştur. 🙂

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir