Kadın Avcısı – Tanışma Anları

Kadın Avcısı – Tanışma Anları

Kadın Avcısı – Tanışma Anları deyince aklına kızla tanışma taktikleri içeren bir set geliyor değil mi? Mike senin dışarıda veya her hangi bir ortamda hoşlandığın kadınlarla tanışabilmen için bir set hazırlamış.Uzun yıllar kadın-erkek ilişkileri üzerine edindiği tecrübelerini aktarıyor. Çünkü kendisi gerçekten bu konuda bir usta.

Daha önce hiç duygusal olarak kalbini kıpırdatan bir kadınla tanışmak istediğinde içindeki sesin sana “Dur! Reddedilebilirsin. Boş ver bu kızı bak seni terslerse çevredekilere madara olursun.” dediği oldu mu?

Seni bilmem ama benim onlarca kez oldu. Hoşlandığın kadınla tanışamamak, onu uzaktan sevmek gerçekten berbat bir duygu. Ben bunları yıllarca yaşamama rağmen en sonunda hoşlandığım kadınlarla tanışmaya, onlarla ilişki yaşamaya başlamayı öğrenebildiğim için senin de bu konuda kolayca kendini geliştireceğine inanıyorum.

Yukarıda bahsettiğim iç ses kadınlarla tanışmana neden engel olmak ister?

 • İnsanın bilinç altı onu tüm reddedilmelerden, küçük düşürücü davranışlardan korumak ve ona kendini iyi hissettirmek üzerine programlanmıştır. Bu nedenle de erkeğin içindeki ses ona kadınlarla tanışmak için adım atmaması gerektiğini fısıldar.
 • Korku tüm hayatımızı etkileyen bir faktördür. Kadınlarla tanışma korkusu da aynı şekildedir. Bizi beğendiğimiz kadınlarla tanışmaktan alıkoyan beynimizdeki korkulardır. Onları aşarsak hayatımızı baştan aşağıya değiştirebiliriz.
 • Üşengeç olmak da iç sesin negatif şeyler söylemesine neden olur. Geçmişte de bunun örneklerini çokça yaşamışsındır. Ne zaman ki ilk adımı atarız o zaman gerisi gelir. Bu demek oluyor ki üşengeçliği bir kenara bırakıp kadınlarla tanışmak için ilk adımı biz atmalıyız.

Sınıfında ya da ofisinde tatlı bir kız görüyorsun. İçinde bir şeyler kıpırdamaya başlıyor. O kızı uzaktan uzaktan kesmek yerine, onunla tanışıp sevgili olsan daha güzel olmaz mıydı?

İşte tam da bu noktada Kadın Avcısı – Tanışma Anları seti devreye giriyor. Ben okudukça geçmişte yaptığım hataların çok net bir şekilde farkına vardım. Geçmişte hoşlandığın kadınları etkileme noktasında başarısız olmama sebep olan hareketlerimi ve bu hareketlere alternatif çözüm yöntemlerini öğrendim. Senin de benimle aynı hataları yapmaman için etkili bir rehber… Kadın Avcısı PDF hakkında detaylı bilgiyi bu yazıda bulabilirsin.

kadın avcısı kitabı

Kadın Avcısı – Tanışma Anları Seti İçinde Neler Var?

Kadın Avcısı PDF kadınlarla tanışmak için ihtiyacın olan can alıcı bilgileri barındırıyor. Zaman, mekan fark etmeksizin kadınlarla nasıl tanışacağını ve onları nasıl etkileyeceğini A’dan Z’ye kadar anlatıyor.

Bununla beraber içerdiği, her mekanda kullanabileceğin etkili tanışma cümleleri ile kadınları daha ilk saniyede bile etkileyebilirsin. Ama gerçek şu ki bu oldukça zor bir olay. Çünkü kadınlar erkeği tanıdıkça etkilenir. İlk saniyede kadını sadece cinsel olarak etkileyebilirsin.

Kadın Avcısı PDF olarak okuyabileceğin etkili bir rehberdir. Sadece tanışma anları ile ilgili bilgiler vermekle kalmıyor. İlişkinin geri kalanında kadınları nasıl derinden etkiyebileceğini ve onların gözünde nasıl vazgeçilmez olabileceğinin sırlarını veriyor. Kitapla ilgili onlarca olumlu geri dönüş aldık. Kitabın içinden belirli başlıkları aşağıda görebilirsin.

 • Kadınlarla tanışma ve etkileme teknikleri
 • Kadını baştan çıkarma sürecinde izlemen gereken adımlar
 • Hedef Sahibi olmanın önemi
 • Her ortamda kadınlarla tanışmak
 • Sosyal ortamlarda kullanabileceğin yöntemler
 • Etkili tanışma teknikleri
 • Kadınlarla sohbete nasıl başlanır?
 • Kızın telefon numarasını almak

Ve pek çok açıklamayı bu kaynak içinde bulabilirsin.

Kadın Avcısı –  Tanışma Anları Setini Okuyan Erkeklerin Yorumları:

Yılmaz:  Kadın Avcısı kitabı bana kadınlarla tanışma esnasında yaptığım yanlış hareketlerle kendi kendimi nasıl baltaladığımı açık bir şekilde gösterdi.

Ufuk:    Önceden kızları sadece fiziksel özelliklerine göre değerlendiriyordum artık kızın karakterine de önem vermeye başladım. Böyle yapmaya başladığım için de daha doyurucu ilişkiler yaşayarak hem beyin hem de ruh olarak gerçek manada tatmin olmaya başladım. Çünkü iyi, kaliteli karaktere sahip olan bir kız arkadaşa sahip olmak gerçekten insana çok farklı hissettiriyor. Kadın dediğin benim ruhumu okşamalı…

Kaan:   Eskiden güzel bir kız gördüğümde arkamı dönüp hemen oradan uzaklaşmak isterdim. İçimdeki ses bana tanışmaktan korktuğum için kaçıp gitmemi söylerdi. Artık güzel bir kız gördüğümde kaçmıyorum. Her nerede olursam olayım, gidiyorum ve o kıza “Merhaba” deyip kendimi tanıtıyorum.

Şimdiye kadar Kadın Avcısı – Tanışma anları setini alıp da pişman olan birini duymadım. Demek ki erkekler bu seminer sayesinde gerçekten ihtiyacı olan bilgileri elde ediyor.

“Kadın Avcısı – Tanışma Anları” (Detaylı bilgi için buraya tıklayın)

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir