Kadın Avcısı PDF – 3 Adımda İndir

Kadın Avcısı PDF İndir

“Kadın Avcısı PDF İndir” kelimesiyle arama yapıyorsan sana iki haberim var. Birincisi doğru yoldasın, en azından bu kitabın işe yaradığına inanmışsın ve okumak için çaba harcıyorsun. Tamam sana bu şansı veriyor olacağım, yazının içinde Kadın avcısı kitabının PDF versiyonuna nasıl ulaşacağını anlatacak ve sana linkini veriyor olacağım.

İkinci haberim ise yanlış yoldasın. Nedenine gelince; bu kitabı hazırlayan Mike arkadaşım, erkeklere kadınları etkilemek için neler yapılması gerektiğini adım adım anlatıyor. Şu ana kadar Mike’ın verdiği bilgilerden faydalanan yüzlerce hemcinsin kadınlarla muhteşem ilişkiler kurdular ve yeni ilişkilere yelken açtılar.

Sence, bu adımları Mike’ın desteği olmadan mı attılar? Tamam kitapta tüm bilgiler var, ancak her durum birebir birbirinin kopyası değildir. Özel ve danışman gereken durumlar olacak, sahte bir Kadın Avcısı kitabı ile bu desteği alabilecek misin? Hayır.

Öte yandan, Kadın Avcısı PDF kitabı adında da anlaşılacağı üzere elektronik kitaptır. Yani; orjinal, sürekli güncellenen, yeni kitaplar eklenen, anlaşılır versiyonunu okumak için kayıtlı olman gerekiyor. Bulduğun diğer kitaplar destekten uzak, emeğe saygı göstermeyen taklitlerden öteye gidemeyecek. Öte yandan ücretli satılan kitabı ücretsiz olarak indirmeye çalışarak suç işlemiş olacaksın.

Şimdi karar senin;

Mike’ın da desteğini alarak kadınlarla olan ilişkilerini düzenlemek mi istersin? Yoksa az önce bu sayfaya geldiğin gibi devam ederek olduğun yerde saymak mı? Bence artık DEĞİŞİM vakti geldi. Şimdi Kadın Avcısı kitabını satın alarak ezikliğine ve başarısızlığına son verebilirsin.

kadın avcısı pdf indir

Kadın Avcısı Ne demek?

Bana sık gelen sorulardan bir tanesi de bu. Bu kitabın içindekileri uyguladığımızda duygusuz KADIN AVCISI mı olacağız?

Bu soruyu çok net bir biçimde HAYIR olarak cevaplayabilirim. Kitabın ismi, kendisini KADIN AVCISI olarak görerek, kadınlara değer vermeyen erkeklerin yanlış yolda olduklarını göstermek için bilinçli olarak bu şekilde seçilmiş.

Aynı zamanda henüz kadınlarla olan ilişkilerinin başında olan ve yeni yeni adımlar atan erkeklere doğru yolu göstermek için kullanılmış bir taktik.

KADINLARA değer veren erkeklerin uzun, kısa ya da gecelik ilişkilerde başarılı olduklarını gözler önüne seriyor. Mike üstüne düşeni yapmış, KARAR SENİN. İster hayatının kadının etkilemek, ister kısa süreli ilişkiler yaşamak, ister gecelik heyecanlar tatmak için Kadın Avcısı kitabından faydalanabilirsin.

Ezikliğe ve Başarısızlığa Son Ver

Kadın Avcısı kitabından ve içindekilerden bahsederek bunu nasıl yapacağını anlatmak istiyorum. Çevrende, “Şu kıza bunu söyledim”, “Şu kızı böyle tavladım” vb. gibi hikayeler duyduğunu biliyorum ve özeniyorsun. Nasıl yapıyorlar? Ben neden yapamıyorum? dediğini duyar gibiyim. Ve bunları sana anlatanlar asla net bir şeyler söylemezler. Hemen sana Mike’ın ilk farkını söylemek istiyorum. İnternet üzerinde ya da sokakta kızlarla tanışırken aralarında geçen konuşmaları birebir olarak kitabında yayınlamış. Bu bile bence yeterince büyük bir fark. Şimdi gelelim kitabın içinde yer alan diğer konu başlıklarına;

Kadın Avcısı PDF içeriği

Aslında kitap Mike’ın hayatının bir özeti gibi. Tabi ki sadece kadınlarla olan kısımlarından bahsediyor. Başarısızlıklarından çıkardığı dersleri notlar haline getirip,doğru çözümleri bulduğu bir hayat hikayesi. Temel konuları ana kitapta toplamış ve kullandığı yardımcı enstrümanları da yardımcı kitaplar olarak yayınlamış.

  • Kadın Avcısı E-kitabı (Çıkan ilk kitap) (92 Sayfa)
  • 6 Bölümden Oluşan İnternette Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi (200 Sayfa)(Güncellemelerle birlikte gelen yeni ek kitap ayrıca tekli setler halinde satılıyor.)
  • Kızla Konuşulacak İlginç Konular E-kitapçığı (Yardımcı Kitap)
  • Mentalizm E-kitapçığı (Yardımcı Kitap)
  • Özgüven Arttırma Egzersizi E-kitapçığı (Yardımcı Kitap)
  • Estetik Bir Vücuda Sahip Olmak E-kitapçığı (Yardımcı Kitap)

kadın avcısı pdf

Kadın Avcısı Kitabı PDF indir

Neden Kadın Avcısı setine sahip olman gerektiğini yukarıda anlatmıştım. Erkeklerin büyük bir çoğunluğunun bilmediği ya da yanlış bildiği klişe bilgilerin dışına çıkmak ve ufkunu genişleterek yeni bilgiler edinmek için bu sete sahip olman gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyorum. Şimdi harekete geçmek ve Kadın Avcısı PDF i indirmek için buraya tıkla.

Son bir notum daha olacak. Mike kitapta öz güven üzerine gerekli açıklamaları yapmış. Ancak kendisine gelen soruların genelde özgüven üzerine yoğunlaştığını gördüğü için özgüven konusunu genişletmeye karar vermiş. Yürüyen Özgüven isimli e-kitabını da takipçileriyle paylaşmaya karar vermiş. Mike’ Kadın Avcısı PDF ve Yürüyen Özgüven e-kitapları için teşekkür ederim. Şimdi sıra sende buraya tıklayarak kitabı indirebilirsin.

Site İçi Benzer Konular:

Site Dışı Benzer Konular:

http://www.radikal.com.tr/geek/tv-tarihinin-en-unutulmaz-10-kadin-avcisi-1323339/

 

1 Comment

  1. İyi ve güzel

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir