Kadın Avcısı Tekli Setler Yayında

Kadın Avcısı Tekli Setler Yayında

Bu yıl piyasaya çıkan Kadın Avcısı e-kitabı gelen talepler doğrultusunda kendini yeniledi. Artık Kadın Avcısı Tekli Setler halinde de satılmaya başladı. Kadın Avcısı e-kitap içeriği ile ilgili olarak daha önce bir yazı kaleme almıştım. Bu son gelişmelerden sonra tekli setler hakkında da bilgi vermek istedim. Kitabın içeriğine yeni eklenen ve ayrı olarak da satın alabileceğiniz “İnternetten Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi” isimli set oldukça etkili hazırlanmış ve ses getireceğe benziyor.

Kadın Avcısı Tekli Setleri İçeriği

Diğer kitapları tanıyorsunuz zaten. Dilerseniz buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Ben özellikle İnternetten kızlarla tanışma ve mesajlaşma eğitimi üzerinde durmak istiyorum. Çünkü bugüne kadar oluşturulan tüm klişelerin dışında bir yöntem izlenmiş. Kitabın yazarı Mike, kız tavlanabilecek internet sitelerinin adreslerini paylaşmış ve ilgili sitelere girerek uyguladığı tekniklerin ekran görüntülerini alarak yazışmaları kitabında paylaşmış. Kısacası okuduğun yazının gerçekte var olan bir konuşma olduğunu bilmek oldukça etkileyici.

Kadın Avcısı Tekli Set – İnternetten Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi

İnternet her an elinin altında bulunan değerli bir iletişim ve bilgiye ulaşma aracı. Tamam işin bilgi ve kültür boyutunu bir kenara bırakalım. Can sıkıntını gidermek için ya da hayallerinin kadını ile buluşmak için mükemmel bir ortam olduğundan bahsedelim. Aslına bakılırsa kadınları etkileme konusunda yapacağın çalışmalar için de güzel bir platform oluşturuyor. Sesini, kokunu, bakışlarını kullanmadan sadece sözlerinle Kadınları Etkilemek. Kısacası “yok ben yakışıklı değilim”, “benim param yok”, “ben yeterince uzun değilim” vb. gibi tüm bahanelerini kenara bırakma zamanı. Az önce saydığım bahanelerin de kadınların gözünde bir hiç olduğunu Kadın Avcısı e-kitabı içinde yeterince açıklandığını gördüm.

Sanırım internetten kızlarla buluşmanın onları etkilemenin tekniklerini merak ediyorsun. Bu ortamlarda tanıştığın kızlarla buluşabilir ve çok keyifli zamanlar geçirebilirsin. Kitabın yazarı Mike bu konunun üzerinde özellikle durmuş. Onun söylediklerini aynen aktarıyorum.

Şimdiye kadar yaşadığım en güzel, en macera dolu, en eğlenceli ilişkileri internet üzerinden tanıştığım kızlarla yaşadım.

Şehir efsanesi tadında hikayelere kulak misafiri olduğunu biliyorum. Arkadaşlarından duyduğun hikayalere inanmakta zorluk çekebilirsin. Ancak kendin yaşadığında internet  ilişkilerinin gerçek olduğunu anlayabilirsin. O zaman kendi hikayeni yazmak ve paylaşmak için harekete geçme zamanı. Belki sadece yazışarak güzel vakit geçirirsin belki de adım adım ilerleyerek önce sesli ve görüntülü sohbetler sonra da gerçek hayatta güzel bir ilişki yakalayabilirsin. Her zaman söylediğim bir laf vardır “Hayatının kadınının nerede ve ne zaman karşına çıkacağını asla bilemezsin”.

İnternetten Kız Tavlamak

kadin-avcisi-internetten-kizlarla-tanisma

Şimdi gelelim bu setin bize neler vereceğine. Bir kızla internetten tanışmak istediğinde nelere ihtiyaç duyuyorsun? İhtiyaçlarımızı kitap içeriği ile birlikte başlıklar halinde görelim.

  • Önce amacımıza ve İnternette kadınlarla tanışma avantajları hakkında detaylı bilgiler alabileceğiniz birinci bölümle başlıyoruz.
  • Kadınlarla / Kızlarla internette mesajlaşma taktikleri
  • Mesajlaşmada başarının yolları
  • Noktası virgülüne dokunulmamış başarılı bir mesajlaşma örneği
  • Facebook’tan kız tavlama yöntemleri
  • Kızlarla buluşmam için etkili internet siteleri
  • Facebook üzerinden kendine aşık etme (Hayatının aşkını bulabilirsin)
  • Aşık etme hipnozu

“Kadın Avcısı” kitabının tekli seti olarak satılan İnternetten Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi 200 sayfadan oluşuyor. Tüm seti incelemek ve satın almak için satış sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir