Kızla Konuşulacak Konular

Kızla Konuşulacak Konular

kızla konuşulacak konular nelerdir“Kızla konuşulacak konular” bulmak neredeyse her erkek için sıkıntılı bir durumdur. Senin de hoşlandığın kızla konuşurken konuşacak bir şey bulamadığın mutlaka olmuştur. Uzun, sıkıcı sessizlik anları ile birlikte aranızdaki ilişki dibe doğru gider.

Kızın senden uzaklaştığını hissedersin.

Düşünsene ne kadar kötü bir durum. Karşında hoşlandığın kız var ve sen onunla konuşurken tam anlamıyla çuvallıyorsun. Bir kızla nasıl konuşulur bilmiyorsun.

Bir daha bu tarz can sıkıcı durumlarla karşılaşmaman için sana bu konuda bildiklerimi aktarmak istiyorum. Hazırsan konumuza girelim.

Kızla Konuşulacak Konular Nelerdir?

Kızla konuşulacak konular bulma noktasında bir daha zorlanmamak için yapman gereken ilk şey kitap okumaya başlamak olmalıdır. Çünkü kitaplar sana bir çok konuşma konusu kazandırır. Ayrıca kitaplardaki anlatım tarzını kendi konuşmalarına adapte ettikçe kadınları daha hızlı bir şekilde etkilemeye başlarsın. Kitaplardan kesinlikle faydalanmalısın.

Kitaplardan faydalanmanın dışında sana bir kaç tavsiye vermek istiyorum.

1) Kızla ilgili yorumlar yap!

Onun hakkında yorumlar yapman onu mutlu edecektir. Çünkü herkes kendisi hakkında konuşmaktan hoşlanır. Özellikle kadınlar…

Ne tarz yorumlar yapacaksın?

Kıyafeti ile ilgili yorumlar yapabilirsin.

Kızlar her gün süslenip püslenerek evden çıkar. Güzel görünmek için saatlerce hazırlanırlar. Tüm bunları neden yaparlar?

Kadınlar ne kadar güzel, ne kadar şık oldukları ile ilgili güzel sözler duymak ister. Burada önemli olan şey ise bu iltifatların karizmatik bir erkeğin ağzından çıkıyor olmasıdır. Ezik bir erkeğin ağzından çıkan iltifatlar hiç bir kızı etkilemez.

Kıyafetlerinin ne kadar uyumlu olduğundan, üzerindeki renklerin ona ne kadar yakıştığından bahset.

“Bugün çok alımlı görünüyorsun. Çünkü sana en çok yakışacak tarzda giyinmişsin. Üzerindeki renkler Mozart’ın eserlerindeki notalar kadar uyumlu. Ayrıca giydiği kıyafetlerin renkleri insanların karakteri hakkında bilgiler verir. Senin nasıl biri olduğunu sonra söyleyeceğim.”

Kızda merak duygusu uyandırmış oldun. Bu noktadan sonra, kendi hakkında yorumlar yapman için seni kovalayacaktır.

2) Kızın ve senin hayattaki amaçlarınız hakkında konuş!

Kızla konuşulacak konular arasıda, kızla bağ kurmana en çok fayda sağlayacak olanı hayat amaçlarınız hakkında konuşmak olacaktır. Çünkü insanları ayakta tutan, onlara yaşama sevinci veren şey bu hayattaki hedefleridir. Bunlar üzerinden konuşman onu gittikçe sana yaklaştıracaktır.

-Bu hayatta gerçekleştirmek istediğin en büyük amacın nedir?

Burada kız kendi hakkında çok özel bilgiler vermeye başlayacak. Bunları büyük bir dikkatle dinlemeli ve zihnine not etmelisin. Diyelim ki kız “İleride güzel besteler yapan bir şarkıcı olmak istiyorum.” dedi.

Burada sana düşen görev bu cümlenin daha da derinlerine inmek. Şu şekilde kızla aranızdaki bağı kuvvetlendirmeye devam edebilirsin:

-Şarkıcı olmak istemenin nedeni  nedir?

-Daha önce hiç güzel bir beste yaptın mı? Yaptıysa: “Nasıl bir besteydi. Biraz mırıldanır mısın?”

-Beste yapmak sana nasıl duygular hissettiriyor?

Kızın sorularına vereceği cevapları dikkatle dinle ve onu sana daha çok şey anlatması için cesaretlendir. Bunun için yüzüne samimi bir gülümseme kondur. Onun söylediklerini başınla onayla. Tabi ki kukumav kuşu gibi sürekli kafan aşağı yukarı hareket etmesin. Arada bir senin onu onayladığını, onu dikkatle dinlediğini hissetsin.

Kızla Konuşulacak Konular İle İlgili Kitap Tavsiyesi

kadın avcısı kitabıKızla konuşulacak konular hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorum diyorsan, sana bir kitap tavsiyesinde bulunabilirim. Senin de benim gibi öğrenme konusunda sabırsız biri olduğuna eminim. Onun için bu konuyla ilgili kitaplar okuyarak daha hızlı bir şekilde öğrenebilirsin.

1) Kadın Avcısı Kitabı: Tanışma ve kızla konuşulacak konular ile ilgili faydalanabileceğin güzel bir set.

2) Kadınların Gizli Dili: Kadınların kalbini fethetmeni sağlayacak taktikleri anlatan kitap…

Aklına hangisi yatıyorsa onu okuyabilirsin.

Kızla konuşulacak konular noktasında kendini bu şekilde çok daha hızlı bir şekilde geliştirebilirsin. Yazdıklarımı baştan sona okuduğun için teşekkür ederim. İleride paylaşacağım yazıları da okumak için takipte kal.

Benzer Konular:

1 Comment

  1. Güzel bir uygulama ya benziyor

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir