Kadınlar Tarafından Kuşatılmak

Kadınları Kendine Hayran Bırakmak

Kadınları etkilemek, onları kendine hayran bırakıp kadınlar tarafından kuşatılmak sanırım her erkeğin rüyasıdır. Etrafında güzel ve çekici kadınların pervane olduğu bir hayat, kulağa oldukça hoş geliyor. Eğer bunun sadece hayal olabileceğini düşünüyorsan hayal olarak kalacaktır. Hayal gibi gözükeni gerçekleştirmek ve kadınların beraber olmak istediği erkek olmak için zihniyetini değiştirmek zorundasın.

kadın avcısı hakkında

Amiyane tabiriyle “Kadın bolluğu” yaşamak aslında senin elinde. Ne zengin olmaya ne de çok yakışıklı olmaya ihtiyacın yok. Kadınlar tarafından kuşaltılmak ve onları kendine hayran bırakıp “Kadın bolluğu” içinde yaşamak için olayın iki tarafını da iyi anlamak gerek. Yani kadınların ilgilenmediği ve kadınların dikkatini çekmeyen hayat tarzını da anlamak gerekir. Sanırım ikinci taraf sana çok uzak değil. O zaman o taraftan başlayalım yani “Kadın kıtlığından”.

Kadın bolluğu ve kıtlığı tabirlerini şaka olsun diye kullanıyorum. “Nefes alsın da fark etmez” gibi bir zihniyete sahip olmak mümkün değil. Eğer bu zihniyetteysen ve kadına değer vermiyorsan başarılı olma şansın zaten “sıfır”. Dünyanın en ünlü çapkını kazanova onlarca kadınla birlikte olmuş. Ayrıldığında bütün kadınlar üzerinde derin izler bırakmış. Neyse konumuza geri dönelim…

Kadın Kıtlığı

Kadına nesne gözüyle bakmak onu cinsel obje olarak görmek başarısızlığın temel nedenidir. Bakış açın böyle olduğu sürece duygulardan uzak kalacaksın demektir. Kadınların sözel erkeklerin görsel canlılar olduğunu biliyoruz. Ya da şimdi öğreniyorsun. Kadın detaycıdır, kadın duygusaldır, kadın sahiplenilmek ister, kadın ilgi ister, kadın sevgi ister, kadın kendine güvenen erkek ister. Sosyal çevren ne kadar zengin ve kaliteliyse kadınların dikkatini çekmek ve kadınları etkileme konusunda avantaj elde edersin.

Her şeyi bir kenara bırak. Kadınların gözlem yeteneğinden yola çıkalım. Çok iyi gözlem yaparlar, etraflarında olup biteni çok iyi ölçerler. Kriter olarak da hem cinslerini kullanırlar. Hemen bir örnek vermek istiyorum. Yapılan bir araştırmada ikiz kardeşler kullanılmış. Kıyafetleri, konuşmaları hareketleri birebir aynı olan tek yumurta ikizi erkekler. Aynı mekanda farklı zamanlarda gizli kameralar kullanılarak denemeler yapılmış. Birinci durumda ikizlerden bir tanesi tek başına ortama giriyor. Oldukça şık, aksesuarları yerinde ve bakımlı (Dikkar: Çok yakışıklı demedim). Çevredeki kadınların ilgisini çekmeyi başarmış. Etraftaki kadınların %30’u dönüp ilgilenmişler. İkizi yanında alımlı ve güzel kadınla benzer lokasyonda başka bir mekana giriş yapıyor. Etraftaki kadınların %80’e yakını ilgi gösteriyor. Hatta tanışma girişiminde bulunanlar oluyor.

Kadınları çeken neydi acaba? Mantık aslında çok basit. Güzel ve çekici hem cinsim onunla beraberse kendine yetebilen, ayakları üzerinde durabilen bir erkektir mantığı var işin arka planında. Kadınlar tercihleri arasından seçim yapmak ister. Tercih edilen, istenen olmak için kendini sürekli geliştirmelisin. Yani sosyal çevren zayıf ve hayat görüşün dar ise hayattan da fazla beklentin olmamalı.

Kadın Bolluğu

Üstüne basa basa söylemek istiyorum. Burada kullandığım “Kadın bolluğu” ve “Kadın kıtlığı” gibi kelimeler olaya renk katmak için kullanılmış kelimelerdir. Değer vermeden, duygusal bağ kurmadan ve kadınları anlamadan kadınları etkilemek mümkün değil. Tercih eden değil, tercih edilen dahi olamazsın.

Giyimine kuşamına, kişisel bakımına  ve kişisel gelişimine özen göstermeden atacağın adımlar hüsranla sonuçlanacaktır. Girişimci olmakla patavatsız olmak arasındaki ince çizgiyi görmen gerekir. Mike’ın Kadın Avcısı kitabı ismi yüzünden çok eleştirildi. Haksız yere eleştiri aldı. Kadınları etkilemek adına muhteşem bir kitap. Hayatın tüm alanlarında kadınlarla olan ilişkileri düzenleyen başarılı kılavuz niteliğinde.

Kadın Avcısı Kitabı

Henüz kadın avcısı kitabını okumadıysan hemen indirip okumanı tavsiye ederim. Bugüne kadar kadınlarla olan ilişkilerini yanlış temeller üzerine oturtuğunu göreceksin. Doğru adımları atmaya başladığında ilişkilerinin ne kadar sağlıklı ve sağlam yürüdüğünü öğreneceksin. Her şeyden önce sevdiğin ya da hoşlandığın kadının arkasından bakıp köşeyi dönmesini beklemeyeceksin.

Kadın Avcısı Kitabını indirmek için buraya tıkla. Kitap hakkındaki açıklamaları ve yorumları buradan okuyabilirsin.

Benzer Konular:

 

 

4 Comments

 1. 199 lira çok pahalı indirim li olabilirse alabilirim yardim ci olurmusunuz

  • Merhaba,
   Kadın Avcısı kitabının yazarı Mike dönem dönem takipçilerine özel indirimler uyguluyor. Takipçilerine özel olarak kitabın fiyatını 69TL’ye kadar düşürdüğü dönemleri biliyorum. Buraya tıklayarak ücretsi 7 günlük eğitim programına katılabilirsiniz. 7 gün boyunca temel noktaları mail ile öğrenme şansını yakalayacaksınız. Ayrıca indirim fırsatlarından ve diğer bildirimlerden haberdar olacaksınız.

 2. KIZLARLA DİYALOGUM SIFIR KONUŞACAK KONU BİLE BULAMIYORUM ÇOK DOKTORA GİTTİM FAKAT İLERLEME KAYDEDEMEDİM YARDIM EDEBİLİRMİSİN BELKİ SENİN BİLDİGİN YÖNTEMLER İŞE YARAR

  • Merhaba,
   Site içinde bildiklerimi paylaşıyorum ama dilersen buraya tıklayarak Mike’ın 7 günlük eğitim programına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir