Kıza Nasıl Çıkma Teklifi Edilir?

Kıza Nasıl Çıkma Teklifi Edilir?

kıza çıkma teklifi etmek

Kıza Nasıl Çıkma Teklifi Edilir?

Şu anda hoşlandığın kıza “çıkma teklifi” ederek onunla bir ilişkiye başlaman gerektiğini düşünüyor olabilirsin. Bir ilişki yaşamak istemen güzel bir şey fakat bunu çıkma teklifi ederek yapmayı düşünmen kötü.

Bir kıza çıkma teklifi ettiğin an kendi değerini düşürmüş ve kıza seni reddetme şansı vermiş olursun. Ona bu şansı asla vermemelisin. Bazen kız senden hoşlansa bile sırf ondan onay arayarak bir teklif yaptığın için seninle ilişkiye başlamayı kabul etmeyebilir. Neden böyle bir şeyi yapmak isteyesin?

Kızla flört sürecini doğal bir şekilde ilerletmen sence de çıkma teklifi etmekten çok daha iyi değil mi? Bunun yerine kızla güzel vakit geçir. Ona bir daha unutamayacağı duygular yaşat. Kızla beraber daha önce hiç yapmadığın şeyler yap. Kısacası kızla beraber hayatın tadını çıkar. Onunla telefonda konuş, buluş, gez, toz. Kıza seni tanıması için fırsat tanı.

Kıza Çıkma Teklifi Etmek Yerine Onun Hayatının Bir Parçası Ol

Kızın hayatının bir parçası haline geldiğinde zaten ona çıkma teklifi falan etmene gerek kalmayacak. İlişkiniz kendiliğinden başlamış olacak. Kızın arkadaşlarıyla tanış. Kendini kızın çevresine sevdir. Ailesiyle, arkadaşlarıyla arasında olan problemleri dinle. Ona değer verdiğini hissettir.

Bir sıkıntısı olduğunda yanında ol. Aynı şekilde senin bir sıkıntın olduğunda yanına gelmesini sağla. Beraber güzel aktiviteler yapın. Dans etmeye, tavla oynamaya, deniz havası almaya gidin. Daha önce hiç tatmadığınız yemeklerden tadın. Daha önce hiç yaşamadığınız heyecanları yaşayın. Kısacası aranızdaki ilişkiyi özelleştir. Ona diğer erkeklerin yaşatamadığı heyecanları yaşat.

Kıza Asla Unutamayacağı Heyecanlar Yaşatmak

Her kız ona güzel duygular, güzel heyecanlar yaşatabilecek bir erkekle beraber olmak ister. Bunu yapabilmek için sana süper bir tavsiye vereceğim.

Kızın hiç beklemediği bir anda ona sürpriz yap!

Burada çok ince bir nokta var. Bir kıza sürpriz yapman, ona yatırım yaptığın anlamına gelir. Kıza hak etmediği yatırımlar yaparsan kendi değerini düşürürsün. O yüzden kız sana ilgi göstermiyorsa, seni arayıp sormuyorsa, seni merak etmiyorsa ona bu tarz bir yatırım yapmamalısın.

Ne zaman ki bu söylediklerim olur, o zaman kıza ufak sürprizler yapmaya başlayabilirsin. Diyelim ki kız bir süredir hayatının ne kadar monoton olduğundan bahsediyor. Bir dahaki buluşmanızda kızı eğlenceli bir aktiviteye götür. Mesela buz pateni…

Buz pateni kaymaya gitmeniz hem onun hayatına biraz renk getirecektir hem de onu şaşırtacaktır. Kıza şöyle dediğinde bunu niye yaptığını anlayıp mutlu olacaktır:

Kız: Neden buz pateni yapmaya gidiyoruz? Nereden çıktı?

Sen: Sen kaç haftadır hayatının çok monoton olduğundan bahsediyordun. Ben de bu monotonluğu bozalım istedim. Sana kıyamam ben!

Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edilir? Konusunda Kitap Tavsiyesikadın avcısı kitabı

Kıza çıkma teklifi etmek yerine yapman gerekenleri yukarıda anlattım. Bu bilgilerin 500 katına sahip olmak istiyorsan sana tavsiye edebileceğim harika bir kitap var. Kadın Avcısı Seti… Kızla flört etme sürecini tüm detaylarıyla öğrenmek istiyorsan işte sana Kadın Avcısı… Hemen şimdi incelemeye başlayabilirsin.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir