Kadınları Etkileyen Çıkma Teklifi

Kadınları Etkileyen Çıkma Teklifi Var mıdır?

“Kadınları etkileyen çıkma teklifi” arayışında olan bir erkek bir kızdakadınları etkileyen çıkma teklifi bulmakn hoşlanıyordur ve onunla ilişkiye başlamak istiyordur. Sevdiği kızla ilişkiye başlayabilmek için etkili bir çıkma teklifine ihtiyacı olduğunu düşünüyordur. Muhtemelen sen de bu durumdasın.

Ben de eskiden, ilişkiye başlamak istediğim kıza yapabileceğim güzel bir çıkma teklifi arardım. Onu ağzımdan çıkacak bir cümleyle etkileyebileceğimi düşünürdüm.

Sana üzülerek söylemeliyim ki, kadınları etkileyen çıkma teklifi diye bir şey yok. Kızı kendine aşık etme süreci emek gerektirir. Bir cümle hiçbir zaman bu emeği karşılamaz. Sevdiğin kızı etkilemek için bundan çok daha fazlasına ihtiyacın vardır. O yüzen senden istediğim şey şu:

Şu andan itibaren kadınları etkileyen çıkma teklifi arayışına bir son vermen ve kadınları etkileme sürecinde başarıya ulaşmak için tüm yapman gerekenleri öğrenmen.  Yazdıklarımı dikkatle okursan zaten ihtiyacın olan birçok bilgiyi öğrenmiş olacaksın. Hazırsan konumuza girelim.

Kadınları Etkileyen Çıkma Teklifi Neden Yoktur?

Kadınları etkileyen çıkma teklifi olmamasının nedeni kadınların erkeği zamanla tanımasıdır. Yani kadın erkeği zaman geçtikçe, onunla sohbet ettikçe, birlikte zaman geçirdikçe tanır ve ona aşık olur. Seni tanımalı ki sana aşık olsun. “Kıza nasıl çıkma teklifi ederim?” diye düşünmek yerine kadına seni tanıma fırsatı ver.

Seni tanıyabilmesi için seninle beraber vakit geçirmesi gerekir. Birlikte vakit geçirebilmeniz için ona ufak tekliflerde bulunmalısın. Bir yerlere davet etmeli, beraber bazı aktiviteler yapmalısınız. Kızın seni daha fazla tanıyabileceği ortamları yaratmak, buluşmalar ayarlamak, aktiviteler düzenlemek erkek olarak senin görevindir.

Bu şekilde kızla zaman geçirerek onu kendine alıştırmalı ve aranızda bağ kurmalısın.

Kadınları Etkileyen Çıkma Teklifi Yerine Onu Kendine Alıştır!

çıkma teklifi nasıl edilirHoşlandığın kızın vaktini seninle beraber harcaması, sana alışması anlamına gelir. Onunla beraber vakit geçirerek aranızdaki bağı ilerletmiş olursunuz. Kızın vaktini seninle geçirmesini nasıl sağlarsın?

Kızın bunu yapması için öncelikle seninle vakit geçirmekten keyif alıyor olması gerekir. Kızla geçirdiğiniz anları keyifli bir hale getirmek için dikkat etmen gereken 2 kural var.

1) Eğlenceli ol!

Kadınlar yanlarında keyif aldıkları erkeklerle zaman geçirmek ister. Eğlenceli olursan sürekli senin yanında olmak ister. Bunun için kıza espriler yapabilirsin. Eğlenceli hikayeler anlatabilirsin. Hatta kızla beraber saçmalayabilirsin. Erkeklerin çoğu kasıntıdır. Ciddi takılmaya çalışır.

Halbuki yeri geldiğinde çocuklaşmak, alışılmışın dışında saçma hareketler yapmak hayatınızı renklendirir. Tabi ki bunun bir sınırı var. Dozajında yaptığında kız yanında eğlenmeye başlar. Ve şaklaban durumuna düşmemiş olursun.

2) Kıza Duygusal Anlar Yaşat!

Kıza duygusal anlar yaşatabilmeyi öğrendiğin zaman kadınları etkileyen çıkma teklifi falan aramana gerek kalmaz. Kız zaten sana doğru adımlar atmaya başlar. Elini tutma, ilişkiye başlama, hatta onu öpme fırsatını bile kendi verir. Senin uğraşmana gerek kalmaz. Kıza duygusal anlar yaşatabilmek için biraz romantik olmalısın.

Yeri geldiğinde kıza etkileyici bir bakış atarak, sesine hafif romantik bir hava vererek şöyle diyebilirsin:

“Seninle zaman geçirmeyi seviyorum. Çünkü çok rahat birisin. Ve senin rahat olman bana da kendimi rahat hissettiriyor. İyi ki seni tanımışım.”

“Arada bazen beni gıcık ediyorsun ama olsun.”

Bu şekilde güzel sözler söylerken onu aynı zamanda birazcık itmiş olursun. Kızın biraz kafasını karıştırmalısın. Bir anda romantik olup bir anda onu hafifçe iterek kafasını karıştır.

Kadınları Etkileme Üzerine Kitap Tavsiyesi

Yukarıda anlattıklarımı ve diğer makalelerimi okursan kadınları etkileyen çıkma teklifi saçmalığından kolayca kurtulursun. Çıkma teklifine ihtiyacın yok. Eğer kadınları etkileme sürecini A’dan Z’ye öğrenmek istiyorsan tavsiye edebileceğim harika bir kitap var.

==> Kadın Avcısı Kitabı İndir

Diğer önerim;

==> Kızla Tanışma Eğitim Seti

Kendine iyi bak ve takipte kal!

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir