Kadınların Beden Dili Ne Anlatır?

Kadınların Beden Dili Ne Anlatır?

kadınların beden dili ne anlatır“Kadınların beden dili ne anlatır?” sorusunun biz erkekler için önemli olmasının nedeni kadınların duygularını beden dilleri ile dışarı vurduğu gerçeğidir. Bir erkek konuştuğu kadının ondan hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlar? Kadının sözlerine bakarak mı?

Kesinlikle hayır! Eğer kadınların ağzından çıkan sözlere göre hareket edersen büyük bir hata yapmış olursun. Çünkü genelde kadınların hissettikleri ile ağızlarından çıkan sözcükler uyuşmaz. Senden hoşlansa bile bunu asla söylemeyecektir. Yani bunu kızın söylediği cümlelerden anlayamazsın. Bunun için kadının beden dilini gözlemlemelisin. İşte burada can alıcı soru devreye giriyor: Kadınların beden dili ne anlatır?

Bir Kızın Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım?

Bir kızın senden hoşlandığın anlatan bazı sinyaller vardır. Kadının beden dili bu sinyalleri istemsizce verir. Ağzından çıkan sözcükleri kontrol edebilir. Fakat beden dilini kesinlikle kontrol edemez. Kadınların beden dili asla yalan söylemez.

Kadının senden hoşlandığını gösteren işaretler:

  1. Konuşurken sürekli gözlerinin içine bakar.
  2. Sana yakın oturmaya ve temas etmeye çalışır.
  3. En aptalca esprilerine bile güler.
  4. Sana bakarken gözbebekleri büyür.
  5. Konuşurken gömleğinden bir düğme açar. Senin onun erotik bölgelerini görmeni ister.
  6. Bacağını sana değdirir.
  7. Eline dokunduğunda elini çekmez.
  8. Ona dokunman hoşuna gider.
  9. Seni dinlerken kafasını hafifçe yana eğer.
  10. Sürekli onunla ilgilenmeni ister.

Kadınların beden dili bu sinyalleri veriyorsa çok yüksek ihtimalle senden hoşlanıyordur. Unutma beden dili asla yalan söylemez. Tabi ki bu işaretleri okuyabilmek ve onlardan bazı anlamlar çıkarabilmek büyük bir ustalık gerektiriyor. İlk başlarda bu işaretleri yanlış yorumlayabilirsin. Senden hoşlandığını sandığın kızın aslında seninle ilgilenmediği ortaya çıkabilir.

Bu seni asla yıldırmamalı. Sonuçta ilk kez yaptığın bir olayda %100 başarı sağlaman beklenemez. Denemeye devam etmeli ve kendini beden dili okuma konusunda geliştirmelisin.

Kadınların beden dili sinyallerini yorumlamayı hızlı bir şekilde öğrenmek istiyorsan bundan sonra yapmanı isteyeceğim bir şey var:

Gün içinde konuştuğun kadın erkek fark etmez, tüm insanların beden dillerini gözlemlemeye başla.

Senin ağzından çıkan cümlelere nasıl tepkiler veriyor?

O anda yüzüne gülüyor ama içten içe sana kızgın mı?

Seni dinliyor gibi yapıyor ama aklı başka yerde mi?

Bunların hepsini konuştuğun kişinin beden diline bakarak anlayacaksın. Söylediklerinden değil.

“Kadınların Beden Dili Ne Anlatır?” Sorusuna Cevap Olacak Kitap Tavsiyesi

Kadınların beden dili senden hoşlanıp hoşlanmadıkları ile ilgili ihtiyacın olan tüm bilgileri verir. Burada önemli olan şey şu:kadın avcısı kitabı “Sen kadının vücut dili sinyallerini okuyabiliyor musun?” Eğer okuyamıyorsan bu işaretler senin için pek fazla anlam ifade etmeyecektir. Kadınların beden dilini okumayı öğrenmek için faydalanabileceğin harika bir kitap önerebilirim. Kadın Avcısı kitabından öğreneceğin bilgiler sayesinde kadınların senden hoşlanıp hoşlanmadığını kolayca anlayabilirsin. Kitabı hemen incelemeye başlayabilirsin. İstersen aşağıdan diğer makalelerimizi de okumaya devam edebilirsin.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir