Kızları Etkileyen Çıkma Teklifi

Kızları Etkileyen Çıkma Teklifi Nasıl Olur?

çıkma teklifi etmek“Kızları etkileyen çıkma teklifi” denildiğinde aklına kızın üzerinde süper etki yaratacak cümleler geldiğine eminim.

Çıkma teklifi etmenin çok önemli olduğu düşünülür. Hatta erkekler bir kızdan hoşlandıkları zaman hemen etkili bir çıkma teklifi aramaya başlar.

Kızı yapacağı bu teklifle etkileyeceğini zanneder. İşin gerçeği ise şu:

Kızları etkileyen çıkma teklifi diye bir şey yok. Çünkü kadınları etkileme süreci ufacık bir teklif ile başarıya ulaşacak kadar basit bir olay değildir.

Bir ilişkiye başlamak için bu tarz tekliflere ihiyacın yok.

İhtiyacın olan tek şey, kadınların aklını başından alabilmek için yapman gerekenleri öğrenmek. Etkili bir çıkma teklifi öğrenmek değil!

Kızları Etkileyen Çıkma Teklifi Saçmalığı

Çıkma telifi ederek hoşlandığı kızlarla ilişkiye başladığını söyleyen erkekleri ele alacak olursak;

Onlar zaten kızı etkilemek için yapılması gerekenleri yapmış sonra çıkma teklifi yapmıştır. Yani aslında kızla ilişkiye başlamasına neden olan şey çıkma teklifi değil. O sadece ilişkinin adını koymuş. Fakat senin ilişkinin adını koymaya ihtiyacın yok. Bırak kızın kafasında soru işaretleri oluşsun.

“Bu çocukla konuşuyoruz, görüşüyoruz hatta öpüşüyoruz. Biz şimdi bu çocukla sevgili miyiz?” şeklinde tereddütler yaşasın.

Kızları etkileyen çıkma teklifi olayını unut. Kızla güzel vakit geçirmeye, ona güzel duygular yaşatmaya ve güzel duygular yaşamaya bak. Kızla sevgili olma çabalarına girmene gerek yok. Bırak kız seninle sevgili olma çabalarına girsin. Ona bu fırsatı ver.

Kızla Güzel Vakit Geçirmek ve Ona Güzel Duygular Yaşatmak

Hoşlandığın kızla anın tadını çıkarmak, onunla beraber güzel duygular yaşamak çok önemlidir. Kızla beraber geçirdiğin vakti daha eğlenceli, daha kaliteli bir hale getirmen için birkaç tavsiye vereceğim:

1) Farklılık Yarat!

Kızla sürekli bir kafede ya da alışveriş merkezinde buluşuyorsanız artık bazı farklılıklar yaratmanın zamanı gelmiş demektir. Bir daha ki buluşmanız için beraber yapabileceğiniz bir aktivite planla!

Bowling oynamak olabilir. Bir müze ya da tarihi bir mekan gezisi olabilir. Lunaparka gitmek ya da harika manzarası olan romantik bir yere gitmek olabilir. Yeter ki farklı bir şey olsun. Kızla yaşadığın anları farklı kıl. Diğer erkeklerden ne kadar faklı olduğunu kıza göster.

2) Kıza Duygusal Anlar Yaşat!

Çıkma teklifi etmeyi düşünmek yerine ona nasıl duygusal anlar yaşatabileceğini planla. Kız, çocukları çok seviyorsa onu küçük yeğeninle tanıştırıp kızın içindeki annelik duygularını açığa çıkarabilirsin.

Ya da kız daha önce hiçbir erkekten hediye almamışsa ona ufak bir hediye alıp kızı duygulandırabilirsin.

Kızla konuşurken duygusal konulara da giriş yapmanı tavsiye ediyorum. Bunun için kıza bazı özel sorular sormaya başla.

“Çocukken çok mutlu olduğun bir anını hatırlıyor musun?”

“Bana anlatır mısın? Nasıl bir çocukluk yaşadığını merak ediyorum.”

Bu şekilde kızın sana çocukluğunu anlatmasını sağlayarak içindeki duyguları ortaya çıkarabilirsin.

Kadınları Etkileme ve Kızla İlişkiye Başlamak Konusunda Kitap Tavsiyesi

Kızları etkileyen çıkma teklifi düşünmek yerine yapmamız gerekenleri yukarıda anlattık. Kadınları etkileme ve kızla ilişkiye başlamak konularında kendini hızlı bir şekilde geliştirmek istiyorsan sana bir kitap tavsiyesinde bulunabilirim.

Kadın Avcısı Kitabı

Kızlarla ilişkilerinde yaşadığın başarısızlıklara son vermek için harika bir kaynak. Piyasaya yeni çıkacak olan bu kitap hayatını her açıdan mükemmel kılabilir. Kitap çıktığında haberin olsun istiyorsan mail adresini sağ tarafta ücretsiz kitap almak için kayıt bırakılan yere kaydını bırakabilirsin. Bu listede kaydı olan herkese kitabın çıktığı bilgisi gönderilecektir.

Mail listesine kaydını yaparak yeni çıkacak olan kitaptan haberdar olmanın yanında iki tane ücretsiz kitapçığı da indirebilirsin.

Kızları etkileyen çıkma teklifi aramayı bırak ve kızları etkileme sürecini hızlı bir şekilde öğren. Kızla ilişkiye başlamak için doğru adımları at. Ona güzel duygular yaşat. Kızın gözünde farklı ol. Ve kızın kalbini fethet!

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir