Sosyal Ortamda Kadınları Etkilemenin Yolları

Sosyal Ortamda Kadınları Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Sosyal Ortamda Kadınları Etkilemenin Yolları Nelerdir

“Kadınları etkilemenin yolları” arasında sosyal ortamların yeri büyüktür. Çevrende bulunan erkeklere kız arkadaşlarıyla nasıl tanıştığını sorduğunda %95 i sosyal çevreden ya da bir arkadaş vasıtasıyla der. Bunların ikisi de sosyal ortamın kapsamına girer. Sosyal ortamların kadın-erkek ilişkilerindeki payı büyüktür.

Bu ortamlar kim bilir kaç milyon erkeğe eşini bulma imkanı sunmuştur.

Durum bu şekildeyken sosyal ortamda kadınları etkilemenin yolları konusu daha da önem kazanıyor.

Sosyal Ortamlarda Kadınları Etkilemenin Yolları Konusu Neden Önemlidir?

Günlük hayatın içinde kendimizi sürekli bu tarz ortamların içinde buluruz. İster istemez her gün sosyal çevrelerin içinde dahil oluyoruz. Bu insan olmanın bir gereği. Çünkü insan sosyal bir varlıktır. Sürekli birileriyle iletişim kurarız, tanışırız, dertleşiriz, birilerinden hoşlanırız ya da birilerinden hoşlanmayız.

Burada bizi ilgilendiren konu sosyal ortam içinde kadınları etkilemenin yolları. Bu tarz ortamlarda gördüğün kadınları etkilemek, yolda gördüğün kadınları etkilemekten çok daha kolaydır. Çünkü buralarda kullanabileceğin ekstra silahlar vardır. Bu silahlar nelerdir?

Kadınları Etkilemenin Yolları Hususunda Kullanabileceğin Etkili Teknikler

  •   İnsanlarla İyi İletişim Kurabilen Birisi Olduğunu Göster

Sosyalliğin insan hayatında ne kadar önemli olduğundan bahsetmiştik. Kadınlar içinse bu daha da fazla önem kazanıyor. Koluna takacağı erkeğin sosyal yeteneklerinin iyi olması, insanlarla güzel ilişkiler kurabilmesi bir kadının her zaman aradığı bir özelliktir.

Sosyal bir erkek olmak kadınları etkilemenin yolları arasındaki en güçlü silahlardan biridir. Bu silahı kullanıp kullanmamak ise sana kalmış. Düşünsene sen kadın olsan yanında, eğlenceli arkadaşlara sahip ve herkesle arası iyi olan bir erkek mi istersin? Yoksa tek başına takılan, kimsenin konuşmadığı yalnız bir erkek mi?

Doğru cevabı çok iyi biliyorsun…

  • Başka Kadınların da Seni Beğendiğini Hoşlandığın Kıza Göster

İşte bu, sosyal ortam içindeki kadınları etkilemenin yolları arasındaki en etkili silahtır. Kadınlar koluna takacakları erkeği diğer kadınların da beğenmesini ister. Bir kadın için yanındaki erkeği sadece kendisinin beğenmesi asla yetmez. Her zaman erkek arkadaşını beğenen başkaları da olmalıdır.

Başka kızların sana olan ilgilerini gördükçe içinde sana karşı hissettiği küçük kıvılcımların bir anda parlayan alevlere dönüştüğünü görebilirsin. Onu başka kızlarla rekabete sokmalısın.

Bu şekilde seni mücadele sonunda kazandığı bir ödül olarak görecektir. Çünkü mücadele sonunda seni elde etti. Sen başka kadınlarla da çıkmaya başlayabilirdin. Ama seni o elde ettiği için onunlasın.

Gördün mü? Ödül sensin… Bu kadınlar için inanılmaz çekicidir. Onları kendinle ödüllendir.

Sosyal Ortamlarda Kadınları Etkilemenin Yolları Konusunda Kitap Tavsiyesi

Kadınları etkilemenin yolları konusunu daha detaylı öğrenmek için sitedeki diğer yazıları da okumanı tavsiye ediyorum. Fakat ben hızlı bir şekilde öğrenmek istiyorum diyorsan bunun için sana kitap tavsiyesinde bulunabilirim. Kadınları etkileme noktasında bir çok erkeğin problemlerini çözmüş bir kitap var.

Kadın Avcısı e-KitabıKadın Avcısı E-kitabı: Sosyal ortamlarda kadınları etkilemek için bilmen gereken tüm ayrıntılar bu kitapta mevcut. Mutlaka okunması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum.

Kadınları etkilemenin yolları konusunda bilmen gereken her şeyi hızlı bir şekilde öğrenmen dileğiyle…

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir