Yaz Aşkları ve Kadınları Etkilemek

Yaz Aşkları ve Kadınları Etkilemek

Yaz aşkları bir başka olur. Bahar ve yaz mevsimlerinde insanın kimyası tamamen değişir. Hormonlar harekete geçer, duygular kabarır. Yaz aylarında kıskançlık, başkalarına gıpta ile bakmak ve kendini eleştirme aylarıdır aynı zamanda. Dış görünümünden rahatsız olup hemen değişiklik yapmak için adımlar atılır. Saç kesimi değişir, yeni kıyafetler alınır. Acaba her şey dış görünüm de mi bitiyor? Kadınları etkilemek sadece dış görünümle mi alakalı?

yazın kadınları etkilemek

Yaz aşkları ve kadınları etkilemek

Uzmanlar dış görünümün ilk izlenim üzerinde etkili olduğunu ispatlamışlar. Dış görünüm kişilik hakkında da ipuçlarını barındırıyor. Kullanılan aksesuarlar, bakımlı olmak özsaygının ifadesi olarak görülüyor. Şunu hemen belirtmek isterim ki taklit yaparak, başkalarını kopyalayarak aşama kaydetmek mümkün değil. Kendi tarzını oluşturmalısın.

Dış görünüm

İlk Buluşmada Ne Giyilir (Erkekler) yazımda ilk buluşma ile ilgili önemli noktalara değinmiştim. Kendimi tekrarlamak istemiyorum. Bugün farklı konulardan bahsetmek daha uygun gözüküyor. Aslında siteye göz attığımda pek çok konuda bilgi paylaştığımı fark ettim. Ancak “Yaz Aşkları”‘na hiç değinmemişim.

Hormonlar her iki cinsin yönetiminde etkilidir. Yaz aylarında artan hormon seviyeleri yeni ilişkileri yelken açmak için etkili rol oynar. Bu dönemde atılacak adımlara dikkat edilmelidir. İstemediğin ilişkiler içinde de bulabilirsin kendini.

Öte yandan avantaj olarak da görülebilir. Çünkü kadınların da hormonları harekete geçmiştir. Dış görünüm kaygıları, beğenilmek onlar için de önemli olmuştur. Sosyal ortamlarda daha fazla şans bulmaya başlarsın. İlgiyi çekebilmek ve ilişkiyi doğru kanallardan başlatmak kadınları etkilemek için Kadın Avcısı PDF öneriyorum

Parfüm, İlaçlı Çay Değil

Hani afrodizyak etkili parfümlerden ya da çaya katılan ilaçlardan değil. Suç işlemeden ilişki kurabilmekten bahsediyorum. Kendine olan saygını kaybetmeden kadınları etkilemekten bahsediyorum. Kadın Avcısı kitabı kadınları etkilemek ve onlarla kalıcı ilişkiler kurabilmek üzerine hazırlanmıştır. Kadın Avcısı PDF yazımı okuyarak kitap hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsin.

Dikkat Edilecekler Listesi

Kısaca özetlemek gerekirse;

Kadın Avcısı PDF

Aslında benim burada yazdıklarım olayı özetlemeye yetmiyor. Mike, Kadın Avcısı PDF kitabında ihtiyacın olan her şeyi etraflıca anlatmış. Kitapta çok etkileyici dialoglar, çıkma teklifi sahneleri, kadınları etkileyen hareketler ve jestler hepsini bulabilirsin. Bu yaz da yalnız kalmak istemiyorsan, hoşlandığın kadından korkmak yerine daha girişken olmalısın. Şansını denemez isen kazanacağın, denersen de kaybedeceğin bir şey olmaz.

Kadın Avcısı PDF yorumlarını okumak için buraya tıkla.

Benzer Konular:

1 Comment

  1. Başarılı bir çalışma ?

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir